Poyraz Karayel 64.bölüm tüyoları 19 Ekim Çarşamba

yorumsuz
441
Poyraz Karayel 64.bölüm tüyoları 19 Ekim Çarşamba

Türk televizyonlarının en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Poyraz Karayel dizisinde heyecan kaldığı yerden devam ediyor! Uzun sürenin ardından ekranlarda olan dizinin 19 Ekim Çarşamba akşamı yayınlanacak olan 64.bölüm tüyoları sizlerle..

 

Yapımcılığını Limon Film’in üstlendiği ve her bölümü reyting rekorları kıran Poyraz Karayel dizisi verilen uzun aranın ardından 3.sezon ile izleyenlerin karşısında oldu. Dizinin yayınlanan bölümü yine oldukça ilgi gördü.

12 Ekim Çarşamba akşamı yayınlanan dizinin bu haftaki bölümünde yaşananlar ise şu şekildeydi;

63.bölüm özeti:

Poyraz Karayel’in ölümünün üstünden 2 yıl geçmiştir. Herkesin aklı hala Poyraz’dadır. Onun yokluğu Ayşegül başta olmak üzere herkesi alt üst etmiştir. Evlatlarını peş peşe yitiren Bahri Umman ise artık daha katıdır ve acımasızdır.

Zülfikar ağabeyinin öldüğüne inanamayan ve bunu takıntı haline getiren Meltem için endişelenmeye devam eder. Ayşegül ise Poyraz’ın yokluğunda dibe vurur. Çınar Saygıner’in sabırla uzattığı eli tutarak bu günleri atlatmayan çalışan Ayşegül evliliğe doğru gider.

Çınar’ın ağabeyi ise Yavuz da kendi işleri Bahri ve Sadreddin ile ortak olmaya karar verir. Anneleri ise bir mafya ailesi ile dünür olmaktan memnun değildir. Çınar ve Ayşegül’ün uğradığı saldırı ise endişelerini körükler!

Poyraz Karayel dizisi yeni sezonda Ayşegül’ün Çınar’ın ailesine girmesi işlerin rengini değiştirecektir. Ayşegül’ün poyraz’ın unutma çabaları ise tahminimizce sonuçsuz kalacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.