Payitaht dizi konusu oyuncu kadrosu ve nerede çekiliyor?

yorumsuz
614
Payitaht dizi konusu oyuncu kadrosu ve nerede çekiliyor?

Osmanlı Devleti’nin son dönemi ekranlara Payitaht dizisi ile gelecek. Payitaht dizisi nerede çekiliyor, oyuncuları kimler olacak işte belirlenen detayları.

Türkiye’de yeni bir dönem dizisi daha hazırlanıyor. Payitaht isimli olması beklenen dizi projesinin Osmanlı Devleti’nin son dönemini ekranlara getirmesi bekleniyor. 2. Abdülhamit Han’ın hayatı dizi olarak ekranlara taşınacak.

Osmanlı Devleti’nin en önemli padişahlarından birisi olan 2. Abdülhamit Han’ın hayatının senaryoda yer alacağı bilinen Payitaht dizisinin oyuncu seçmeleri devam ediyor bu nedenle dizinin oyuncu kadrosu henüz bilinmiyor.

Dizinin konusunun ise genel hatları ile Osmanlı Devleti’nin son dönemi ve 2.Abdülhamit Han’ın icraatları olması bekleniyor. Dizinin konusu yada oyuncu kadrosu hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.

Oyuncu seçimlerinin titizlik ile devam ettiği bilinen projenin çekimleri henüz başlamadı. Dizinin çekimleri başladığında nerede çekiliyor sitemiz üzerinden öğrenebileceksiniz.

Dizinin şu ana kadar açıklanan ayrıntılarına göre 2.Abdülhamit Han’ın hayatı anlatılacak. Fakat Abdülhamit Han rolü olacak mı olacaksa bu karaktere kim hayat verecek henüz bilinmiyor.

Tarihten beslenen bir dönem dizisinin İstanbul’da özel bir dizi platosunda çekileceği konuşulanlar arasında yer alıyor. Dönem dizisi olması nedeniyle bu şekilde çekimlerinin gerçekleşmesi bekleniyor.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 29 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.