Paramparça dizisi Maide ölüyor mu Hümeyra diziden ayrılacak mı şok!

yorumsuz
425
Paramparça dizisi Maide ölüyor mu Hümeyra diziden ayrılacak mı şok!

Paramparça dizisinden gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Yeni bölümü ile 3 Ekim Pazartesi akşamı ekranlarda olacak Paramparça dizisinin başrol oyuncularından olan Hümeyra’nın canlandırdığı Maide ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Star Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Paramparça dizisinde heyecan devam ediyor. Başrollerinde Erkan Petekkaya, Hümeyra, Barış Falay, Mine Tugay gibi isimlerin yer aldığı Paramparça dizisi 3 Ekim Pazartesi akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yeni bölümünde Maide karakterinin ölüp ölmeyeceği merak ediliyor.

Maide ölüyor mu?

Dizinin usta isimleri arasında yer alan Hümeyra’nın canlandırdığı Maide karakteri açıkçası kötü karakter olduğu için fazla sevilmemişti. Yaptıklarıyla diziyi adeta birbirine katan Maide merdivenlerden düşüyor.

Merdivenlerden düşen Maide ölmüyor ancak hafızasını kaybedecek. 3 Ekim Pazartesi akşamı yayınlanacak olan bölümde ayrıntılı bir şekilde göreceksiniz.

Son Bölüm Özeti:

Asuman’ın yalıya yerleşmesinden rahatsız olan Dilara avukatından aldığı haberle de şoka girer. Asuman ise ne İstanbul’dan ne de yalıdan gidecek gibi durmamaktadır. Hazal’ı avucunun içine alan Asuman Ozan’ın kapısını çalar.

Cansu’nun hastalığı ise Deniz ve Cihan’ı bir araya getirir. Cihan duyduklarına inanamaz ve durumu Dilara’ya durumu anlatmaya çalışır. İkisinin de tek amacı vardır artık o da Cansu’nun yanında olmak..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 30 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.