Paramparça 75.bölüm fragmanı 10 Ekim Pazartesi akşamı neler olacak?

yorumsuz
357
Paramparça 75.bölüm fragmanı 10 Ekim Pazartesi akşamı neler olacak?

Star TV ekranlarında Paramparça dizisi yeni bölümde neler olacak merak ediliyor. 10 Ekim Pazartesi akşamı yayınlanacak olan 75.bölümde Cansu, babasının gidişine engel olabilecek mi?

Türk televizyonlarının başarılı projelerinden birisi olan Paramparça her Pazartesi akşamı saat 20.00’da yeni bölümü ile ekranlara gelmeye devam ediyor.

Son bölümü ile adeta nefes kesen Paramparça dizisinde birçok önemli gelişme yaşandı. Dizide özellikle Cansu ve babası arasındaki ilişki dikkat çekti.

Başrollerinde Erkan Petekkaya, Mine Tugay, Barış Falay, Nursel Köse, Alina Boz, Leyla Tanlar ve Ebru Özkan Saban’ın yer aldığı başarılı projenin yeni bölümünde neler olacak tüyolar çok merak ediliyor.

74.bölümde Cihan ve Ozan Harun’un kirli işlerinin ortaya çıkması Cihan’ın da tepki görmesine neden oluyor. Dizinin son yayınlanan bölümde babalar ve çocukları arasında ilişkiler adeta tepe takla oluyor.

Ayrıca Cihan’a yapılan saldırının ardından Harun’un işi olduğu düşünen evladı annesine gelip senin kocan bir katil diyerek bağırıyor.  Asuman’ın ise dizideki etkisi her geçen bölüm artacak. Asuman, Hazal’ı elinde tutmaya devam ediyor ve onu kullanıyor.

Öte yandan Cansu’nun hastalığı Deniz ve Cihan’ı bir araya getirmişti. Cihan duyduklarına inanamadı ve durumu Dilara’ya anlatmıştı. Fakat Harun cephesinde bu görüşmeler hiç iyi bir şekilde karşılanmayacak.

Cihan ayrıca Burhan hakkında bildiklerini Deniz’e söyledi. Cansu’dan hiç beklemediği bir tepki gören Cihan şok olacak. Burhan ise 75.bölümde Cihan’a karşı planlar yapmaya başlayacak ve Özkan’ı ajan olarak kullanacak.

Geçtiğimiz bölümlerde Özkan’ın trafik kazası sonrası yüklü miktarda parayı Özkan’a sağlayan ve senet imzalatan Burhan bunu koz olarak kullanacak ve Cihan’a karşı Özkan’ı ajan gibi kullanmak isteyecek.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 3 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.