Para Bende yarışması yeni sezon sunucuları kim olacak?

yorumsuz
698
Para Bende yarışması yeni sezon sunucuları kim olacak?

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programları arasında yer alan Para Bende yarışması ile ilgili bilgiler haberimizde! Yeni sezonuyla yayınlanmaya hazırlanan Para Bende yarışmasının bu seneki sunucuları netlik kazandı. İşte detaylar..

 

Hem gezip hem yarışmak işte Para Bende yarışması tam da bunu ele alıyor! Sunucularımız gittikleri ülkelerde o ülkede yaşayan bir vatandaşı buluyor. Kendilerine verilen cümleyi o vatandaşa hangi sunucumuz daha güzel okutursa elindeki 10.000 Dolar ile şehirde mükemmel bir zaman geçiriyor. Diğer sunucumuz ise elindeki kısıtlı imkanlarla bunu yapmaya çalışıyor.

Önceki sezonlarda yayınlanan Para Bende yarışmasının sunumunu Murat ile Almeda Abazi üstlenmişti. Murat’ın Familya dizisinin oyuncu kadrosunda yer almasının ardından Para Bende yarışmasında sunucu değişikliğine gidildi. Peki Para Bende yeni sunucuları kim oldu?

İşte bu sorunun cevabı netlik kazandı! Survivor 2016’ya damgasını vuran 4 isim; Mehmet, Yunus Günçe, Serkay ve Zafer Mete Para Bende yarışmasının sunucuları olacak.

Mehmet ile Yunus Günçe bir takımı Zafer ile Serkay da diğer takımın kaptanları olacak. Her hafta değişik bir yerde çekilecek olan Para Bende yarışmasının Ekim ayında TV8 ekranlarında yayınlanacağını belirtelim.

Sunuculardan Yunus ile Mehmet Ünlüler takımında Serkay ile Zafer ise Gönüllüler takımında Survivor’a damga vurmuşlardı. Zafer Mete Semih ile girdiği münakaşanın ardından Survivor’dan diskalifiye edilerek hafızalara kazınan isim olmuştu.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 29 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.