Para Bende yarışmacısı sunucularından Serkay Tütüncü kimdir

yorumsuz
373
Para Bende yarışmacısı sunucularından Serkay Tütüncü kimdir

TV8 ekranlarının sevilen yarışma ve eğlence programlarından olan Para Bende yarışması yeni sunucularını sizler için tanıtmaya devam ediyoruz. Yakında yeni sezonuyla ekranlarda olacak Para Bende yarışmasının sunucularından olan Serkay Tütüncü ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Daha önce Almeda Abazi ve Murat’ın sunumuyla ekranlarda olan Para Bende yarışması yeni sezonda yeni sunucularıyla ekranlarda olacak. Acun Ilıcalı’nın ülkemize kazandırdığı formatlar arasında yer alan Para Bende yarışmasında bu sene takımları ikişer sunucu yönetecek.

Bu sunuculardan bir tanesi olan Serkay Tütüncü Survivor yarışmasında tanınmıştı. Ülke ülke gezecek ve yarışacak olan Serkay Tütüncü ile ilgili bilgiler şu şekilde;

Serkay Tütüncü kimdir?

Serkay Tütüncü 7 Şubat 1991 tarihinde dünyaya gelmiştir. 1.78 boyunda olan Tütüncü İzmir’in Tire ilçesinde doğmuştur. 2016 survivor yarışması ile birlikte tanınan Serkay Tütüncü daha önce amatör futbol oynamıştır.

2016 yılında Semih, Gizem Kerimoğlu, Damla Can, Gizem Memiç, Efecan Dianzenza, Zafer Mete, İbrahim Giydirir, Nihal Candan, Aylin Şanlı gibi isimlerle Ünlüler takımında yer alan Serkay Tütüncü finale kadar yürümüştü.

Çağan Atakan Arslan ile birlikte finale kalan Serkay Tütüncü rakibine boyun eğmiş ve Survivor ikincisi olmuştu.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 30 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.