Özge Borak Güldür Güldür Nezaket neden ayrıldı açıkladı

yorumsuz
1.000
Özge Borak Güldür Güldür Nezaket neden ayrıldı açıkladı

Show TV ekranlarında Güldür Güldür Show’un Nezaket’i Özge Borak sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile programdan ayrıldığını duyurdu.

Bir güldürü programı olarak ekranlara gelen ve çok sevilen Güldür Güldür Show’da Nezaket karakteri ile yer alan Özge Borak seyirci tarafından en çok beğenilen ve alkışlanan isimler arasında yer alıyordu.

Başarılı sanatçı Özge Borak; Güldür Güldür ekibinden neden ayrıldığını sosyal medya üzerinden açıkladı. Güzel oyuncu sürpriz kararının nedeni olarak artık drama yapımlarda rol almak istediğini belirtti.

14 Şubat 1982 tarihinde dünyaya gelen Özge Borak, 1.72 cm boyunda ve 58 kilogram ağırlağındadır. İstanbul Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünü başarı ile tamamlayan güzel oyuncu birçok başarılı projede yer almıştır.

2003 yılında televizyon dünyasına adım atan Özge Borak, başarılı oyunculuğu ve güzelliği ile kısa sürede ekranların en sevilen isimlerinden birisi olmayı başarmıştır.
Çocuk yaşta başlayan tiyatro ilgisi Özge Borak’ın akademik ve iş kariyerini şekillendirmeyi başarmıştır. Henüz 8 yaşında iken sınavlarda başarı göstererek Şehir Tiyatrosuna dahil olan Özge Borak, çok başarılı bir televizyon ve tiyatro oyuncusudur.

Güldür Güldür Show ile ekranlarda bir süre yer aldıktan sonra ayrılık kararını sosyal medya üzerinden duyurmuştur.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 4 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.