Osman Alkaş Hayat Şarkısı dizisinden neden ayrıldı?

yorumsuz
386
Osman Alkaş Hayat Şarkısı dizisinden neden ayrıldı?

Kanal D ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her Salı akşamı yayınlanan Hayat Şarkısı dizisinin oyuncu kadrosunda yarılık gerçekleşti. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan tecrübeli isimlerden olan Osman Alkaş diziden ayrıldı. İşte haberin detayları..

 

Salı akşamlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve oyuncu kadrosunda ise Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Ahmet Mümtaz Taylan, Tayanç Ayaydın, Ecem Özkaya Üstündağ, Seray Gözler, Pelin Öztekin, Olgun Toker, Almila Bağrıaçık, Deniz Hamzaoğlu, Filiz Ahmet, Aydan Taş ve Füsun Erbulak gibi isimleri barındıran Hayat Şarkısı dizisinde ayrılık gerçekleşti.

Yeni sezonuyla fırtına gibi dönüş yapan ve heyecan kasırgası estiren Hayat Şarkısı dizisinde ayrılık gerçekleşti. Tecrübeli usta oyuncu Osman Alkaş Hayat Şarkısı dizisinden ayrıldı.

Osman Alkaş neden ayrıldı?

Dizinin önemli isimleri arasında yer alan Osman Alkaş senaryo gereği  diziden ayrıldı. Canlandırdığı karakter temelli olarak yurt dışına çıkınca Osman Alkaş da diziden ayrılmış oldu.

Osman Alkaş kimdir?

3 Kasım 1955 yılında KKTC’de dünyaya gelen Osman Alkaş Ankara Devlet Konsvertuarı Oyunculuk Anabilim Dalı mezunudur.

Lefkoşa Belediye Devlet Tiyatrosu kurucularından ve halen de aktif olarak üyelerinden olan Osman Alkaş ülkemizde de bir çok dizide rol almıştır. İşte rol aldığı diziler;

Gölgeler Ve Suretler

Öyle Bir Geçer Zaman ki

Efsane Beşli

Pamuk Prenses Ve Avcı

Uzun Hikaye www.dizioyunculari.biz

Eski Hikaye

Hükümet kadın 2

Sarmaşık

Bedel

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 29 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.