O Ses Türkiye yeni sezon ne zaman başlıyor?

yorumsuz
341
O Ses Türkiye yeni sezon ne zaman başlıyor?

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programları arasında yer alan O Ses Türkiye’de hazırlıklar devam ediyor. Acun Medya önderliğinde yoluna devam eden O Ses Türkiye yarışmasının yeni sezon yayın tarihi ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Acun Ilıcalı’nın sunumunu üstlendiği ve her bölümü merakla takip edilen O Ses Türkiye’de hazırlıklar devam ediyor. Bu sene jüri üyesi koltuğunda Hadise, Murat Boz, Sibel Can ve Gökhan Özoğuz’un oturacağı O Ses Türkiye programının yeni sezon çekimleri başladır.

EBRU GÜNDEŞ YERİNE SİBEL CAN

Ülkemizin değerli sanatçılarının jüri üyeliği koltuğunda yer aldığı O Ses Türkiye’de bu sene de farklı bir ismin yorumlarına tanıklık edeceğiz. Ebru Gündeş’in O Ses Türkiye’den ayrılacak olmasını açıklamasının ardından Gündeş’in yerine Sibel Can’ın yer alacağı açıklandı.

Acun Ilıcalı tarafından sosyal medya hesabı üzerinde yapılan açıklama ile birlikte yeni sezonda Sibel Can’ı göreceğiz.

YENİ SEZON 2 EKİM’DE BAŞLIYOR

Yine birbirinden yetenekli isimlerin damga vuracağı O Ses Türkiye yarışmasının yeni sezon yayın tarihi de netlik kazandı. TV8’de yayınlandığı günden bu yana merakla takip edilen O Ses Türkiye’nin yeni sezonu 2 Ekim Pazar akşamı saat 20.00’de TV8 ekranlarında olacak. Bizler de yarışma ile ilgili bilgileri siz değerli okurlarımızla paylaşmaya devam edeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 29 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.