O Ses Türkiye yeni sezon ne zaman başlayacak hangi gün yayınlanacak?

yorumsuz
475
O Ses Türkiye yeni sezon ne zaman başlayacak hangi gün yayınlanacak?

2016 yılında O Ses Türkiye yarışması yeni sezonu ne zaman başlayacak? Yarışma hangi günler yayınlanacak? İşte merak edilen O Ses Türkiye’nin yeni sezonu ayrıntıları!

Türkiye’nin en çok seyredilen ses yarışması olarak ön plana çıkan O Ses Türkiye için geri sayım başladı. Yeni sezon ne zaman ekranlarda olacak ve hangi gün yayınlanacak merak ediliyor.
TV 8 ekranlarının fenomen programı O Ses Türkiye’nin başlamasına çok az bir süre kaldı. Yeni sezonda seyircisinin karşısına çıkmaya hazırlanan O Ses Türkiye yarışma programında bu sezon Ebru Gündeş yer almayacak.

Ebru Gündeş yaptığı açıklama ile O Ses Türkiye’ye veda ettiğini açıkladı. Tüm jüri üyelerine ve ekibe teşekkürlerini ileten Ebru Gündeş, Acun Ilıcalı’ya da anlayışı teşekkür ettiğini açıkladı.

Yeni sezonda Türk müziğinin sevilen sanatçısı Ebru Gündeş, O Ses Türkiye yarışmasında jüri üyesi olarak yer almayacak. Ebru Gündeş yerine başka bir isimle anlaşılması bekleniyor.

Basında yer alan iddialara göre Ebru Gündeş’in jüri üyesi olmama kararının üzerine yeni jüri üyesinin Sibel Can olacağı konuşuluyor. Sibel Can, yeni sezonda O Ses Türkiye yarışmasının jüri üyesi olabilir.

Yeni sezon O Ses Türkiye ne zaman başlayacak henüz açıklanmadı. 2016 – 2017 sezonunda O Ses Türkiye yarışmasının Ekim ayında 6.sezonuna başlayacak. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi yine Pazar, Pazartesi, Salı günleri ekranlarda olması bekleniyor.

Geçtiğimiz sezon O Ses Türkiye yarışmasında Emre Sertkaya isimli yarışmacı birinci olmuştu. Yeni sezonda Hadise, Murat Boz ve Gökhan Hakan kardeşlerin jüri koltuğunda olması bekleniyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.