O Ses Türkiye yeni sezon jüri üyeleri (2016 – 2017)

yorumsuz
615
O Ses Türkiye yeni sezon jüri üyeleri (2016 – 2017)

TV 8 ekranlarında O Ses Türkiye yeni sezon yeni bölümleri ile 2016 – 2017 sezonuna merhaba diyecek. Sevilen yarışma programının jüri üyelerinde bir değişiklik oldu.

O Ses Türkiye programında geçtiğimiz sezon jüri üyesi olan Ebru Gündeş bu yıl O Ses Türkiye jürisinde yer alamayacağını açıklamış ve sevenlerine açıklama yaparken Acun Ilıcalı’ya ve tüm ekibe teşekkür ettiğini belirtmişti.

Yeni sezonda kim jüri üyesi olacak merak ediliyorken Acun Ilıcalı resmi twitter hesabı üzerinden yeni sezonda O Ses Türkiye jüri üyelerinden birisinin Sibel Can olduğunu açıkladı.

Türkiye’nin sevilen sanatçısı Sibel Can yeni sezonda O Ses Türkiye yarışmasında jüri üyesi olarak yer alacak. Yarışmada Ebru Gündeş’ten boşalan jüri koltuğu bu şekilde sahibin bulmuş oldu.

4 Ekim günü yayınlanmaya başlayacak olan O Ses Türkiye yarışması başlamadan önce; yarışmanın jüri üyelerinden Murat Boz, Sibel Can ile birlikte yer aldığı bir fotoğrafı paylaştı. Bu paylaşım 140 bin kişi tarafından beğenildi.

Yeni sezon jüri üyeleri; Sibel Can, Gökhan – Hakan Özoğuz, Hadise ve Murat Boz olarak açıklandı. 4 Ekim günü yayınlanacak yeni bölüm ile jürilerin mücadelesi başlayacak.

2016 – 2017 sezonun sonunda hangi jüri üyesinin birlikte çalıştığı O Ses adayı şampiyon olacak şimdiden çok merak ediliyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 30 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.