O Ses Türkiye 2017 Şampiyonu Dodan Özer Kimdir?

yorumsuz
265
O Ses Türkiye 2017 Şampiyonu Dodan Özer Kimdir?

19 Mart 2017 Pazar akşamı O Ses Türkiye’de 2017 sezonunun şampiyonu belli oldu. Resul Aydemir ve Dodan Özer’in finale kaldığı O Ses Türkiye’de şampiyon Dodan Özer oldu. Şampiyon Dodan ile ilgili hazırladığımız haberimiz sizlerle..

 

Her bölümü merakla takip edilen O Ses Türkiye yarışmasının bu sezon şampiyonu belli oldu. Yarışma yayınlandığından bu yana ilk kez şampiyonluk tadı yaşayan Hadise’nin takımında yer alan Dodan Özer güçlü sesi ile O Ses Türkiye’ye bu sezon damgasını vurarak birinci oldu.

İlk performansı Haydar Haydar türküsü olan Dodan Özer bu sezon O Ses Türkiye’nin en çok dikkat çeken isimlerinden bir tanesi oldu diyebiliriz. Kendine has yorumuyla O Ses Türkiye izleyenlerini kendine hayran bırakan Dodan Özer’in hayatından bilgiler şu şekilde;

 

Dodan Özer Kimdir?

Dodan Özer 38 yaşında. Muş’un Varto ilçesinde dünyaya gelen ve İstanbul’da hayatını sürdüren Dodan Özer ailesinin İzmir’e yerleşmesi ile birlikte müzikten kopamaz ve müzik ile ilgilenmeye devam eder. 1997 yılında Murat Öztürk ile Dodan Project adlı grubu kurar.

O Ses Türkiye şampiyonu olan Dodan Özer’in  resmi instagram hesabını da dodanmir kullanıcı adıyla rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 20 Mart 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.