O Hayat Benim Bahar Ezgi Asaroğlu Kimdir Yaşı

yorumsuz
100
O Hayat Benim Bahar Ezgi Asaroğlu Kimdir Yaşı

Pazar akşamlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve yapımcılığını Pastel Film’in üstlemdiği O Hayat Benim dizisinden bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. Dizide Bahar karakterini canlandıran Ezgi Asaroğlu ile ilgili bilgiler sizlerle!

 

Usta oyuncu kadrosu ve konusu ile sevenlerini ekran başına kilitleyen O Hayat Benim dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan ve Bahar karakterini canlandıran Ezgi Asaroğlu’nu sizler için yakından tanıdık.

Dizide Ateş’in eşi ve Nuran’ın da annesi olan Bahar karakteri ile gönüllere taht kuran Ezgi Asaroğlu’nun hayatından bilgiler şöyle;

Ezgi Asaroğlu Kimdir?

Ezgi Asaroğlu 18 Haziran 1987 tarihinde dünyaya gelmiştir. Egenin en büyük şehri olarak bilinen İzmir doğumlu olan Ezgi Asaroğlu İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Lisans eğitimi alır ve oyunculuk deneyimi ise reklam filmleri ile başlar.

2004 yılında bir reklam filminde rol alan Asaroğlu’nun ilk dizi deneyimi ise 2005 tarihinde Emret Komutanım dizisi ile olur. Gülenay karakterini canlandıran Ezgi Asaroğlu Leyla ile Mecnun, Yağmurdan Kaçarken gibi dizilerde rol alan Ezgi Asaroğlu 30 yaşındadır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 19 Mart 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.