O Hayat Benim 126.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 26 Mart Pazar Fox Tv

yorumsuz
211
O Hayat Benim 126.Bölüm Fragmanı Çıktı mı 26 Mart Pazar Fox Tv

Yapımcılığını Pastel Film’in üstlendiği O Hayat Benim dizisinde heyecan tüm hızıyla sürüyor. Bu hafta 125.bölüm ile ekranlarda olan O Hayat Benim dizisi ile ilgili hazırladığımız haberimiz sizlerle!

 

Başrollerinde Keremcem, Ezgi Asaroğlu, Ceren Moray gibi isimlerin oynadığı O Hayat Benim dizisi her Pazar akşamı nefes kesen gelişme ve bölümleriyle hayranlarının karşısında oluyor. Dizi 19 Mart Pazar akşamı yayınlandı.

Bahar’ın tedavi süreci devam etmektedir. Oldukça zorlu bir süreçten geçen Bahar’ın yanında olunması önemlidir. İşte bu hafta yaşanan gelişmeler;

 

SON BÖLÜM ÖZETİ

Bahar’ın önünde zorlu bir tedavi süreci vardır. Yanındaysa kızının ve kocasının bitmek bilmeyen bir sevgisi vardır. Ateş, Bahar’la Nuran’ınn Atahanların evine dönmesini ise onur meselesi yapar. Efsun’u terk eden Arda da konağa yerleşmek ister.

Arda Atahan artık konağa eski Arda olarak geri dönüş yapar ve bu da holdingde Behçet’e karşı kurulan bir ittifak demektir.

Orkun ise Efsun’un hayatını her anlamda darmadağın eder. Sadece Arda değil Sultan ve tüm mahalle Efsun’a sırtını dönmüştür. Ardayla Efsunun ayrılığı ile birlikte Zeynep’in çoktandır bastırdığı duygular yeniden alevlenir.

Orkun ise Efsun’un karşısına bu kez gerçek yüzüyle ve karanlık bir teklifi ile çıkacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 19 Mart 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.