O Hayat Benim 105.bölüm fragmanı özeti 16 Ekim Pazar

yorumsuz
456
O Hayat Benim 105.bölüm fragmanı özeti 16 Ekim Pazar

Pazar akşamlarının sevilen dizisi O Hayat Benim’de heyecan tüm hızıyla sürüyor. O Hayat Benim 16 Ekim Pazar akşamı 105.bölümü ile yayınlanacak. Dizi ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Yapımcılığını Pastel Film’in üstlendiği oyuncu kadrosunda ise Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Ceren Moray gibi isimlerin yer aldığı O Hayat Benim dizisinde heyecan tüm hızıyla sürüyor. Pazar geceleri reytinglerde üst sıralarda yer almayı başaran O Hayat Benim dizisinde son hafta yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

104.bölüm özeti:

Bahar Zuhal’ın yalanlarını öğrenir ve Efsun ile Sultan’ın bu yalana ortak olduklarından emindir. Bahar ise şüphesinin peşinden ilerlemeye devam ediyor. Ateş ise Bahar’ı yalnız bırakmamaya kararlıdır.

Ateş her an Bahar’ın yanında olmak ister ve Kenan’a açtığı savaşta da avantajını kaybetmekten kaçamaz. Sırlar ortaya çıkmaya devam eder. Kenan artık Ateş’e karşı harekete geçer! Kenan’ın kontaktan biriyle irtibat halinde olduğunun öğrenilmesi ile birlikte Hülya ile Efsun daha tehlikeli bir yalan peşine gelir.

Yüzleşme ile birlikte büyük bir savaşın da başlangıcı olur! Efsun kendini dört bir yandan kritik oyunların ortasında bulur. Evliliğini yıkabilecek bir sırrı öğrenmek üzeredir!

O Hayat Benim dizisi her Pazar akşamı Fox Tv ekranlarında!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 8 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.