Ne Giysem Yakışır başvuru şartları formu detayları

yorumsuz
276
Ne Giysem Yakışır başvuru şartları formu detayları

Ne Giysem Yakışır başvurusu nasıl yapılır, başvuru formu ve ayrıntıları ile birlikte başvuru şartları ile birlikte merak edilenleri burada. İşte TV 8’in moda programından ayrıntılar.

Türkiye’nin en çok beğenilen televizyon kanallarından TV 8 ile yayınlanan Ne Giysem Yakışır isimli programa başvurular devam ediyor. Birçok insanın yarışmacı olarak yer almak istediği programa başvuru için şartlar var mı merak ediliyor.

Acun Medya tarafından gerçekleştirilen ve sevilen bir proje olan Ne Giysem Yakışır’a başvuru yapmak oldukça kolay ve özel şartları bulunmuyor. Yarışmaya dileyen herkes başvuru yapabilir.

Yeni sezonda ekranlara gelmeye başlayan ve çok sevilen moda programına başvuru yaparken sizden bir adet video göndermeniz isteniyor.

Video ile yapılan başvuruların daha iyi değerlendirilebileceği düşünülüyor. Bu nedenle bir çok yarışmacı adayı başvuru yaparken mutlaka 1 adet videoyu başvuru formuna ekliyor.

Ne Giysem Yakışır isimli programın başvuru formunda kişisel bilgileriniz iletişim için gerekli bilgiler ve yaşadığınız şehri soran bir form bulunmaktadır.

TV 8 ekranlarında yayınlanmakta olan programa başvuru yaparken ne tarz giyinmekten hoşlandığınızı stilinizi ve ruhunuzu anlatmanız sizin faydanıza olacaktır.

Asla giymem dediğiniz bir kıyafet var mı, modayı ne kadar takip ediyorsunuz ve moda sizin için ne anlam ifade ediyor. Bu gibi yarışma ile ilgili kavramlar hakkında ki fikirlerinizi belirtmeniz başvurunuz için faydalı olabilir.

Yarışmaya katılmayı neden istediğinizi belirtmeniz de oldukça önemli çünkü yarışmaya yapılan başvurularda adayların tavırları ve istekleri önemli bir değerlendirme etkeni olabiliyor.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 29 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.