Ne Giysem Yakışır 30 Eylül sonuçları kim birinci oldu?

yorumsuz
502
Ne Giysem Yakışır 30 Eylül sonuçları kim birinci oldu?

Ne Giysem Yakışır 30 Eylül’de neler oldu kim elendi? Sevilen moda tarz programında yarışmacıların konseptleri ve merak edilenleri burada sizlere özel derlendi.

30 Eylül günü Ne Giysem Yakışır programında konsept sokak oldu. Ünlü modacı Cengiz Abazoğlu yarışmacıların konseptlerini değerlendirdi ve yarışmacılara seyircilere tavsiyelerde bulundu.

Bu haftanın birincisi kim olacak merak ediliyor. Alina’ya dış ses tarafından sorulan bu haftanın birincisi kim olacak sorusuna geçtiğimiz haftalardan farklı bir sonuç beklediğini söyledi.

Yarışmacılar Aysun’un ikinci kez birinci olma ihtimalini olmadığını belirten Ne Giysem Yakışır programında diğer yarışmacılar Aysun’un yeniden birinci olmasına ihtimal vermedikleri yönünde oldu.

Aysun ise kızların neden böyle düşündüğünü bilmediğini söyledi ve bu kadar eleştirilmeyi hak etmediğini söyleyerek herkesin beni rakip görmesi benim adıma güzel bir şey dedi.

Alina ise sokak konsepti için yaptığı farklı tercihler ile ön plana çıktı. Ne Giysem Yakışır 30 Eylül günü haftanın finali heyecanı yaşanıyor. Alina’nın ikinci denediği kombini ünlü modacı Cengiz Abazoğlu tarafından fazla dekolteli bulundu.

Özden, Alina, Büşra ve diğer kızlar altın günü konsepti hakkında fikirlerini açıkladılar. Aysun o konseptin çıkmasını istemediğini söyledi. Emine ise altın gününe hiç gitmediğini söyledi.

Damla ise daha önce altın gününe gittiğini ve ananesi ile birçok kez gittiğini söyledi ve altın gününü anlattı. Öykü ise hiç altın gününe gitmediğini söyledi.

Yarışmanın sonuçları burada yer alacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 30 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.