Ne Giysem Yakışır 14 Ekim kim elendi haftanın finali sonuçları

yorumsuz
1.635
Ne Giysem Yakışır 14 Ekim kim elendi haftanın finali sonuçları

Ne Giysem Yakışır kim elendi 14 Ekim günü günün kazanını kim olacak ve kim elendi merak ediliyor. Başarılı moda programından en son detayları burada.

Her hafta Cuma günü haftanın finali ile ekranlara gelen Ne Giysem Yakışır programında bu haftanın kazananı kim olacak merak ediliyor. Geçtiğimiz haftanın birincisi Büşra olmuştu. Sera ile Büşra haftanın birincisi olmak için finale kalmışlardı.

Günün kazanını olan kişi Büşra olarak açıklanmıştı. Kızların verdiği oylar ile seçilen Ne Giysem Yakışır yarışmasında konsepte daha uygun olduğu için Büşra’dan yana oy kullandı.

Cuma gününün kazanını geçtiğimiz hafta Büşra oldu fakat Sera’da son derece başarılı bir yarışmacı olacak izlenimi yarattı. Günün kazanını olan Büşra Talayhan bu haftada birinci olacak mı merak ediliyor.

Yeni bölümde elenen isim Sera oldu. Sera iddialı bir yarışmacı olarak ön plana çıkmasına rağmen hafta sonunda toplanan puanlara göre elenen isim oldu.

Heyecan dolu yarışmada Cengiz Abazoğlu’nun seçimleri büyük önem taşıyor. Koruma altına alınan son ismin Alina olmasının ardından Sera ile Özden arasında bir eleme yaşandı.

Özden ve Sera arasında kızlar bir karar vermek zorunda kaldılar. Yapılan oylama neticesinde elenen isim Sera oldu. Özden ise yarışmaya devam ediyor.

14 Ekim haftanın finalinde kim elenecek çok merak ediliyor. Hafta içerisinde yaşananlar konseptler ve puanlara göre gidecek isim belli olduğunda burada yer alacak.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 9 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.