Merve Yurdakul kimdir kaç yaşında ne iş yapıyor?

yorumsuz
335
Merve Yurdakul kimdir kaç yaşında ne iş yapıyor?

Yeni sezon Kısmetse Olur’un en çok merak edilen gelin adaylarından birisi olan Merve Yurdakul uzun boyu ile dikkat çekiyor. 1.83 metre boya sahip olan güzel gelin adayı kısmetini yarışmada arıyor.

Tanıtım videosunda kendisinden bahseden gelin adayı Merve Yurdakul hayatını belirli prensipler ile yaşayan bir karaktere sahip olduğunu dile getirdi.

Daha önce Bugün Ne Giysem isimli televizyon programında yer alan Merve Yurdakul bu yarışmada istediği başarının uzağında kalmıştır. Seyircinin karşısına bu kez Kısmetse Olur programında kısmetini arayarak çıkacak olan Merve aradığını bulabilecek mi merak ediliyor.

1986 senesinde dünyaya gelen güzel gelin adayı Merve Yurdakul’un mesleği modellik olarak biliniyor. Daha önce birkaç dizi ve klipte rol aldığı bilinen gelin adayı Merve; Kısmetse Olur programında ilk bölümden itibaren dikkat çeken isimlerden birisi olmayı başardı.

Kızlar evinin çok konuşan ve dikkat çeken isimlerinden birisi olan Merve Yurdakul “kendisini baştan sonra yazabilecek” bir damat adayı aradığını söyledi. Programa evlenmeye geldiğini söyleyen Merve Yurdakul, kafasında tasarladığı bir erkek tipinin olmadığını söyledi.

Bunun üzerine sunucu Seda Akgül; erkek gözü ile kadın kulağı ile sever dedi.  Oğlak burcu olan Merve Yurdakul’un yükselini ise başak burcu olduğu açıklandı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.