Mazeretim Var dizisi oyuncu kadrosu karakter isimleri ve dizi konusu

yorumsuz
411
Mazeretim Var dizisi oyuncu kadrosu karakter isimleri ve dizi konusu

Mazeretim Var dizisi konusu ve oyuncuları kimlerdir? Yeni dizi Mazeretim var dizi karakterleri ve analizleri ile birlikte merak edilenleri burada!

Yeni sezon ile ekranlara taşınmaya hazırlanan iddialı proje Mazeretim Var henüz başlamadan birçok seyircinin ilgisini uyandırmayı başardı. FOX TV ekranlarında yayınlanması beklenen Mazeretim Var dizisi için artık geri sayım başladı.

Şevkat Yerimdar isimli sinema filmi karakteri bu sefer dizi olarak ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Film serilerinin devamı niteliğinde olması beklenen Mazeretim Var dizisinin bazı oyuncuları ve ayrıntıları açıklandı.

Yapımını Limon Film’in üstleneceği Mazeretim Var dizisinin çekimlerine Eylül ayı itibari ile başlanıyor. İddialı bir proje olan Mazeretim Var dizisinde fakir ama mangal gibi bir yüreği olan Şevkat karakteri başrol olacak.

Romantik komedi türüne yakın bir dizi olması beklenen Mazeretim Var dizisinde Şevkat Yerimdar karakteri ile tanınmakta olan Özgürcan Çevik başrolde yer alacak.

Dizinin oyuncu kadrosunda Salih Kalyon, Başak Parlak, Burak Demir, Suzan Aksoy ve Pascol Nouma gibi sevilen isimler yer alıyor.

Beyaz perde üzerinde seyircisi ile buluşan Şevkat Yerimdar isimli film serisi seyirci tarafından çok beğenilmişti. Filmin devamı niteliğinde olacak olan dizi projesi televizyon seyircisi tarafından beğenilecek mi merak ediliyor.

Şevkat Yerimdar karakterinin bir dizide başrolde olacağı ve televizyon seyircisi ile karşılaşacağı uzun süredir konuşuluyordu. Mazeretim Var isimli proje hayata geçtiğinde Şevkat Yerimdar karakteri de televizyon seyircisine merhaba demiş olacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.