Kurtlar Vadisi Pusu hangi kanalda başlıyor furyası sona erdi!

yorumsuz
598
Kurtlar Vadisi Pusu hangi kanalda başlıyor furyası sona erdi!

Kurtlar Vadisi Pusu heyecanı tekrar bölümleri ile 10 Ekimden itibaren 360 TV’de olacak. Kurtlar Vadisi Pusu tekrar bölümleri de oldukça ilgi görüyor. Kurtlar Vadisi Pusu hangi kanalda ne zaman başlayacak soruları her ne kadar net olarak cevabını bulmasa da sevenleri şimdilik eski bölümlerini izleyerek mazide bir yolculuğa çıkacak.

KURTLAR VADİSİ PUSU HANGİ KANALDA BAŞLIYOR?

Kurtlar Vadisi Pusu hangi kanalda başlıyor sorusu nihayet cevabını buldu, Kurtlar Vadisi yeni bölümler eksiden olduğu gibi yine Kanal D ekranlarında olacak. Yurt içi kadar yurt dışında da yüz binlerce takipçisi bulunan dizi en uzun soluklu Türk dizileri arasında yer alıyor.  Sürekli yeni oyuncuların katıldığı diziye iki taze kan geliyor. Bunlardan biri Berk Hakman diğeri ise Uğur Pektaş

KURTLAR VADİSİ PUSU OYUNCULARI VE YAPIMCISI 

Oyuncular : Necati Şaşmaz (Polat Alemdar), Cahit Kayaoğlu (Cahit), Erhan Ufak (Güllü), Defne Samyeli (Zeynep), Ertan Saban (Gölge), Gaye Gürsel (Safiye), Görkem Sevindik (Pusat), Levent Can (Fehmi), Yılmaz Meydaneri (Hakkı), İbrahim Gündoğan (Mete), Orhan Edip Ertürk (Tilki Andrei) Selahattin Bel (Raskoln), Ertuğrul Şakar (Yasin Komutan), Levent Sülün (John Smith), Doğuhan Güney (Yusuf Kuzuzade), Batuhan Güney (Kenan Kuzuzade), İsmail Aydın (Süha), Vural Yayan (Hoca), Selahattin Töz (Sadık Britani), Özgür Teke (Ozi), Doğa Sakarya (Elif), Aziz Kibartaş (Algis), Adnan Erdoğan (Hüsnü Yalınkılıç), Luran Ahmeti (Ariel)

Yapımcı : Pana Film Konsept : Necati Şaşmaz

Yönetmen : Doğan Ümit Karaca İkinci Yönetmen : Selahattin Sancaklı

Senaryo : Murat Koca, Cahit Kayaoğlu, Selma Hacıosmanoğlu, Ayşegül Hacıosmanoğlu

Senaryo Danışmanı: Öktem Başol

KURTLAR VADİSİ PUSU TARİHÇESİ

Kurtlar Vadisi Show TV’de “Bu bir mafya dizisidir” sloganıyla 15 Ocak 2003’te  başmıştır. O Günden bu yana aradan geçen sürede çok sevilmiştir. Kurtlar Vadisi, Osman Sınav’ın hayata geçirdiği politik konuları ele alan dizidir. Kurtlar Vadisi’nin Yönetmenleri: Zübeyr Şaşmaz, Serdar Akar ve Sadullah Şentürk’tür. Pana Film tarafından yapılan dizi pek çok kez kanal değiştirmiştir.

Kurtlar Vadisi’nin unutulmayan karakterleri ise Polat Alemdar, Memati Baş, İskender Büyük olarak tarihe geçmiştir. Dizi ile ilişkili olarak Kurtlar Vadisi Irak, Kurtlar Vadisi Gladio ve Kurtlar Vadisi Filistin gibi filmlerde çekilmiştir.

KURTLAR VADİSİ KONUSU

Polat Alemdar (Necati Şaşmaz) devlet tarafından mafyayı çökertmek üzere görevlendirilmiş özel bir istihbarat ajanıdır. Yetimhaneden Ömer Baba ve Nazife Anne tarafından evlatlık alınarak büyütülmüştür.

Kahramanımızın gerçek adı Ali Candan’dır. Görev aldıktan sonra özel estetik ameliyatlar geçirerek Polat Alemdar kimliği ile karşımıza çıkmıştır. Polat Alemdar (Necati Şaşmaz) Siyasal Bilgiler Fakültesi’ni bitirmiştir. Mezun olduktan sonra üst düzey devlet görevlisi olarak Dışişleri’nde çalışmıştır. Polat Alemdar Yurtdışında devlet adına pek çok gizli operasyona katılmıştır.

Polat Alemdar (Necati Şaşmaz) Dışişleri hizmeti sırasında KGT tarafından özel bir göreve çağrılır. Bir takım özel estetik ameliyatlar geçirerek Polat Alemdar kimliğine bürünür. Yeni bir yüz ve yeni bir kimlikle,  Polat Alemdar (Necati Şaşmaz) olarak baronları tek tek deşifre ederek mafyayı içerden çökertecektir.

Polat Alemdar (Necati Şaşmaz) Hızlı ve emin adımlarla mafyanın içine sızar. Kurtlar Konseyi adı verilen mafya baronlarını tek tek deşifre eder ve Konsey’i çökertir. Hatta Baronluğa kadar yükselir. Operasyonun sonunda Dünya Baronu’nun karşısına çıkan Polat Alemdar, bu operasyonu başarıyla tamamlamış olsa da daha yolun başında olduğunu farkeder.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 7 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.