Kördüğüm Melisa (Gözde Mutluer) kimdir boyu yaşı biyografisi

yorumsuz
556
Kördüğüm Melisa (Gözde Mutluer) kimdir boyu yaşı biyografisi

Kördüğüm dizisine yeni bir isim Gözde Mutluer, Melisa karakteri ile katılıyor. Peki Gözde Mutluer kimdir kaç yaşında ve oynayacağı Melisa karakteri hakkında bilgileri derledik.

Türkiye’nin çok sevilen dizileri arasında yer alan Kördüğüm dizisine güzel ve başarılı bir sanatçı daha ekleniyor. Diziye dahil olacak olan isim Gözde Mutluer olarak açıklandı.

Kördüğüm dizisinde Enver Bey’in gayrımeşru kızı olarak diziye dahil olacak Melisa karakterine Gözde Mutluer hayat verecek. Enver Bey’den kimliğini gizleyecek olan Melisa, onun yanında çalışmaya başlayacak fakat amacı çalışmak olmayacak.

Melisa babasına kim olduğunu söylemeden önce araştırmalar yapacak ve geçmişin gizemli şifrelerini çözmek için araştırmalar yapacak. Diziye oldukça güçlü bir karakter daha bu şekilde eklenmiş olacak.

Gözde Mutluer’i nereden tanıyoruz

Diziye yeni katılan genç ve yetenekli oyuncu Gözde Mutluer daha önce Melekler Korusun, Lale Devri, Aşkın Kanunu, Bebek İşi gibi projelerde yer almış ve ekranların sevilen isimleri arasında bulunmuştur.

4 Ekim 1991 tarihinde İzmit’te dünyaya gelen Gözde Mutluer, Gebze Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü’nde okumuştur.

160 boyunda olan güzel sanatçı 50 kilogram ağırlığındadır. Ela renk gözlere sahip olan güzel oyuncu şu ana kadar birçok farklı dizi projesinde başarı ile yer almıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 4 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.