Kördüğüm dizisi bitecek mi erken final mi yapıyor?

yorumsuz
483
Kördüğüm dizisi bitecek mi erken final mi yapıyor?

Yeni sezona Belçim Bilgin’in oyuncu kadrosundan ayrılması ile birlikte damga vuracak bir başlangıç yapan Kördüğüm dizisi 2.sezon yeni bölümleriyle ekranlarda olmaya devam ediyor. Dizi ile alakalı gelen erken final iddiaları haberimiz sizlerle..

 

Perşembe akşamlarının sevilen dizileri arasında yer alan yapımcılığını ise Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği Kördüğüm dizisinde heyecan devam ediyor. Oyuncu kadrosunda İbrahim Çelikkol, Mehmet Aslantuğ, Saadet Işık Aksoy, Alican Yücesoy gibi isimlerin yer aldığı Kördüğüm dizisi ile ilgili sürpriz bir gelişme yaşandı.

Dizinin yayınlanan son bölümü Total’de 22. AB grubunda ise 17.sırada yer alınca diziden final kararı geldi. 3-4 bölüm sonra yayınlanacak olan final bölümü ile Kördüğüm dizisi ekranlara veda edecek.

Dizinin yeni sezon ilk bölümünde Belçim Bilgin’in canlandırdığı Naz karakteri ölerek diziden ayrılmıştı ve çok konuşulmuştu. Diziye son olarak yeni bir isim daha katıldı.

Daha önce Melekler Korusun, Lale Devri, Bebek İşi, Aşkın Kanunu gibi dizilerde rol alan Gözde Mutluer Kördüğüm dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu.

Enver Bey’in gayri meşru kızı olan Melisa’yı canlandıracak olan Mutluer Kördüğüm dizisinin final bölümüne doğru ilerlenirken diziye önemli bir renk katacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 9 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.