Kördüğüm dizi konusu başrol oyuncuları karakterler isimleri

yorumsuz
568
Kördüğüm dizi konusu başrol oyuncuları karakterler isimleri

Fox Tv ekranlarında ikinci sezon bölümlerine başlayan Kördüğüm dizisine yeni oyuncular dahil oldu. Kördüğüm dizisinin konusu  nedir?Oyuncuları kimlerden oluşmaktadır sorularının cevabını sizler için sayfamızda hazırladık.

Çekimleri İtalya ve Milano’da başlayan Kördüğüm dizisi ilk sezonda izleyiciden tam not alarak oldukça beğeni kazanmıştı. Eylül ayında başlayan Fox TV’nin ikinci sezon bölümleri beğenilerek izlenmeye devam ediyor.Yeni bölümlerde yeni oyuncular ile karşımıza çıkan dizide İbrahim Çelikkol Belçim Bilgin ve Alican Yücesoy başrolleri paylaşıyor .

Fox Tv ekranlarında ikinci sezon çekimleri başlayan ve eylül ayında izleyici karşısına çıkmaya devam eden Kördüğüm dizisi aşrollerinde İbrahim Çelikkol Belçim Bilgin ve Alican Yücesoy yer alıyor.Endemol Türkiye ve Endemol İtalya’nın yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmenliğini Gökçen Usta ve deniz yorulmazer yapıyor. Dizinin senaryosunu ise Yasemin Kırbaş Yiğit Okan  ve Sedef Bayburtluoğlu yazıyor

Kördüğüm konusu

Dizinin başrollerinde yer alan İbrahim Çelikkol Otomotiv şirketinin güçlü ve Gözü Kara işadamını canlandırıyor .Dİzide bir çocuk doktoru ile karşımıza çıkan Belçim Bilgin Naz karakterini canlandırıyor ikilinin kesişme noktası ise Yeni Bir Hayata adım atmalarını sağlıyor. Kördüğüm dizisi iki erkek ve bir kadının çevresinde gerçekleşen modern zamanlarda bir metropolün kalbinde yaşanan aşk ve dönüşüm hikayesi olarak karşımıza çıkıyor.

 

Kördüğüm Oyuncu Kadrosu

 

Kördüğüm dizisini başrollerinde İbrahim Çelikkol ile Belçim Bilgin yer alıyor. İki oyuncu daha önce de Sadece Sen isimli sinema filminde birlikte rol almıştı. Kördüğüm dizisinde ayrıca Alican Yücesoy, Ege Aydan, Rojda Demirer, Naz Elmas ve İrem Şentürk gibi pek çok sevilen oyuncu rol alıyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 9 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.