Kördüğüm 29.bölüm neler oluyor tüyolar

yorumsuz
271
Kördüğüm 29.bölüm neler oluyor tüyolar

Fox Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ver her hafta Perşembe akşamları yayın hayatına devam eden Kördüğüm dizisi geçtiğimiz hafta yeni sezona merhaba demişti. Naz’ın şok ölümü ardından tüm okların Ali Nejat’ı göstermesi bakalım neleri değiştirecek? İşte detaylar..

 

Geçtiğimiz sezon ortasında dizi severlerin karşısında olan ve her Perşembe akşamı izleyenlerini ekran başına kilitleyen Kördüğüm dizisinde heyecan devam ediyor. Başrollerinde İbrahim Çelikkol, Alican Yücesoy, Mehmet Aslantuğ gibi isimlerin oynadığı Kördüğüm dizisi bu hafta yeni bölüm olan 28.bölüm ile ekranlarda oldu. Geçtiğimiz hafta  Belçim Bilgin’in canlandırdığı Naz karakteri senaryo gereği ölerek diziden ayrılmıştı.

Yeni bölümü ile önümüzdeki hafta ekranlarda olacak dizinin son bölüm gelişmeleri ise şu şekilde;

28.bölüm özeti:

Kördüğüm dizisinde bu hafta Naz’ın ölümünün ardından yapılan incelemelerde tüm deliller Ali Nejat’ı gösterir. Karasu Ailesinin sonunu getirebilmek için önce Ali Nejat’tan başlaması gerektiğini çok iyi bilen Murat kurduğu tuzaklarla Ali Nejat’ın elini kolunu bağlamıştır.

Ali Nejat’ı kurtarabilecek kimse yokken Kaan babasından izinsiz kapıyı açar. Feyza’nın büyük bir aşkla bağlı olduğu Murat’ın gerçek yüzünü gören ve neler yapabildiğini gören iki kişi vardır; Biri felç geçiren Tarık Bey diğeri ise Neslihan..

Umut, Neslihan’ın kendisini terk ettiği ve başkasıyla birlikte olduğunu sanmaktadır. Bu gelişmelerin ardından bakalım Ali Nejat masumiyetini ispatlayabilecek mi yoksa hapise giren isim mi olacak ilerleyen bölümlerde göreceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 28 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.