Kısmetse Olur’da Tolga neden diskalifiye oldu

yorumsuz
398
Kısmetse Olur’da Tolga neden diskalifiye oldu

Kısmetse Olur’da diskalifiye şoku Tolga Kulakçı diskalifiye oldu. Tolga’nın diskalifiye olmasına neden olan fotoğraf ve ayrıntıları burada.

Kanal D ekranlarının beğenilen programı Kısmetse Olur’da diskalifye şoku yaşandı. Yarışmadan bir damat adayı diskalifiye edildi. Peki neden diskalifiye durumu oldu, neler yaşandı merak edilenler dizibolumu.org ile sizlerle.

Kısmetse Olur yarışmasında seyircinin de dikkatini çeken bir durum yaşandı. Haftanın finalinde yalnızca bir kişinin elenmiş olması dikkat çekmiş ve sorulara neden olmuştu. Neden bir kişinin elendiği ise diskalifiye ile ortaya çıkmış oldu.

Kısmetse Olur yarışmasında gelinler ve damatlar evinde şok etkisi yaratan önemli bir gelişme yaşandı. Yarışmada Gamze ile flört ettiği bilinen Tolga Kulakçı yarışmadan diskalifiye edildi.

 

kismetse-olur-tolga-diskalifiye

Tolga’nın ismi verilmeyen bir gece kulübünde sarmaş dolaş fotoğraflarının çekilmiş olması diskalifiye neden oldu. Programda ilk kez böyle bir şey yaşandı.

Haftanın finalinde elenen isim Deniz Bozkurt isimli yarışmacı oldu. 10 bin lira ödül kazanan isim ise Kısmetse Olur yarışması ile tanınan ve sevilen yarışmacı Adnan oldu.

Seyircileri şaşırtan diskalifiye olayının ayrıntıları da bu bölüm ile ortaya çıkmış oldu. Gece kulübünde damat adayının farklı kadınlar ile çekilmiş yakın fotoğrafları yarışmadan diskalifiye olmasına neden oldu.

Kısmetse Olur evinde ise yarışma kaldığı yerden devam ediyor. Programda Esra ile Gökhan’ın yakınlaşması Rabia’nın adeta sinir krizleri geçirmesine neden oldu. Rabia bu olay sonrasında göz yaşlarına boğularak Gökhan’a olan aşkını itiraf etmiş oldu.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 28 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.