Kısmetse Olur yeni gelin adayı Nazlı kimdir kaç yaşında nereli kime talip oldu?

yorumsuz
439
Kısmetse Olur yeni gelin adayı Nazlı kimdir kaç yaşında nereli kime talip oldu?

Kısmetse Olur yeni gelin adayı Nazlı erkekler evine tanışmaya geldi. Peki Nazlı kimdir nereli kaç yaşında ne iş yapıyor merak edilenleri derledik.

Serap’ın yarışmadan elenmesinin ardından Kısmetse Olur’a Nazlı dahil oldu. İstanbul’da ikamet eden Nazlı, Bakırköy’de ikamet ettiğini söyledi. Henüz öğrenci olan Nazlı, programa katılmasında annesinin teşviki ile geldiğini söyledi.

Annesinin tavsiyesi ile Kısmetse Olur yarışmasına gelen Nazlı, kime talip olduğunu açıklamadı. Erkekler evinde beğenilen damat adayı kim merak edilirken Nazlı açıklamak istemedi.

Nazlı’nın annesinin beğendikleri damat adayları arasında Semih, Gökhan olduğu açıklandı. Aslen Of’lu olduğunu söyleyen Nazlı annesinin Türkmen olduğunu söyledi.

Erkekler evine tanışmaya gelen Nazlı hangi damat adayına talip olacağı çok merak ediliyor. Damat adayları büyük bir çaba göstermesine rağmen Nazlı’nın ağzından laf alamadılar.

Kısa bir tanışma faslı yaşayan Nazlı damat adayları ile teker teker el sıkıştı ve artık evine dönebilir yazısı çıktığı için erkekler evinden ayrıldı. Şık bir elbise ile yarışmaya dahil olan Nazlı’nın gelinler evinde dengeleri değiştirmesi bekleniyor.

Nazlı ise gelinler evine geldi ve gelinler evinde Semih’e talip olduğunu açıklayacak mı merak ediliyordu. Semih’e talip olacak olan Nazlı’ya kızlar evinde nasıl bir karşılaşama yapılacak merak ediliyordu.

Okul öncesi öğretmenliği okumakta olan Nazlı, adayın bir adayı var mı sorusuna evet yanıtı verdi. İsim vermeyen Nazlı, kızlar evinde kime talip olacağını dile getirmedi.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 3 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.