Kısmetse Olur Suat Tümer kimdir kaç yaşında?

yorumsuz
388
Kısmetse Olur Suat Tümer kimdir kaç yaşında?

Kısmetse olur evlilik yarışmasında ikinci sezon bölümleri yayınlanmaya başladı. Kanal D ekranlarında yayınlanan kısmetse olur programı ekranlara kasıp kavurmaya devam ediyor.Yeni gelin ve damat adayları ile izleyiciyi ekran başına kilitlemeyi başaran kısmetse olur bu sezonda reyting rekorları kırıp geçirecek gibi görünüyor .Kısmetse olur yarışmasının damat adaylarından Suat Tümer hakkında merak edilen detayları sizler için sayfamızda hazırladık.

Kanal D ekranlarında yayınlanan hafta içi her gün 12:45 de izleyici karşısına çıkan kısmetse olur ikinci sezon ile izleyicilerin dikkatleri üzerine çekmeyi başardı .Kısmetse olur evinde 8 gelin ve 8 Damat adayı gün içerisinde 12 saat vakit geçirerek birbirlerini tanımaya çalışıyorlar.Her hafta bir adayın programa veda ettiği bir adayın ise para ödülü kazandı programda oldukça çekişmeli saatler yaşanıyor.Kısmetse olur programının damat adaylarından Suat Tümer ile ilgili sizde merakınızı gidermek istiyorsanız yazımızın devamını okumanızı tavsiye ediyoruz.

 

kismetse-olur-suat-tumer-2

Kısmetse olur Suat Tümer kimdir

Kısmetse olur evinin olgun damat adayı Suat Tümer yaşı ile ilgili çok fazla konuşuldu .Daha önce bir evlilik yapan Suat Tümer bir oğlu birde kızı bulunuyor .Sadık bir eş aradığını söyleyen Suat Bey ‘İnsan olarak kaliteli ve kadın gibi kadın olmalı’ dedi. Gelin adaylarından Gamze herkesin aklındaki bombayı patlattı ve “Biz size göre çok genciz niye geldiniz” dedi.

Damat adayı ise “Aşk sevda yürekten gelen bir şeydir. Bunun yaşı başı olmaz. Bir insanın kalbi gözünden akarsa orda iş biter. O yüzden yaşı takmayın” dedi. Gelin adayları damat adayının 40’lı yaşlarda olduğunu tahmin etse de Suat Tümer yaşını açıklamadı. Yaşının 40 civarı olduğu düşünülüyor.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 27 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.