Kısmetse Olur Serap ve Rabia kavgası neden çıktı 2 ekim haftanın finali

yorumsuz
458
Kısmetse Olur Serap ve Rabia kavgası neden çıktı 2 ekim haftanın finali

Kısmetse Olur 2 Ekim haftanın finaline Serap ve Rabia kavgası damgasını vurdu. Peki Rabia ile Serap neden kavga etti finale damgasını vuran olay.

Serap ile Rabia arasında yaşanan kavga Kısmetse Olur haftanın finalinde çok konuşuldu. İki gelin adayı arasında yaşananlar VTR’ler ile tekrar ekranlara getirildi.

Serap, Aykut ile bir yola mı girecek? Aykut Serap’ın duygularının samimiyetine inanıyor mu sorusuna Aykut henüz Serap’ı tanımıyorum fakat onun duygularından eminim dedi.

Haftanın finalinde Esra’nın başına gelen mektup olayı da açıklığa kavuştu. Esra, mektubun yalan olduğunu bildiğini söyledi. Gökhan ise bu yaşananlara bir kez daha tepki gösterdi ve sende iyi oynamışsın o zaman dedi.

Esra’nın mektup oyunda farkında olduğu halde erkekler evine giderek farkında değilmiş gibi davranması erkekler evinden de tepki aldı. Esra ise Rabia’ya seni önemsemiyorum dedi.

Serap ile Rabia’nın tartışmasının arka planındaki detaylarda ortaya çıktı. Rabia, Gökhan konusunda Serap’ı uyardığını açıkladı ve Aykut’un aklını bu hususta karışabileceğini dile getirdi.

Serap’ın Aykut ile ilgilenmesi gerektiğini söyleyen Rabia, Serap’a uyarılarda bulundu. Serap ise bir birey olarak sadece yorum yaptığını ve olaylara başka bir şekilde müdahil olmadığını dile getirdi.

Aykut ise bahçede Serap ile özel konuştuğunu söyledi ve Serap’ı kırmak istemediğini dile getirerek Gökhan konusunda Serap’ın daha uzak durması gerektiğini söylediğini belirtti.

Aykut’un Serap’ın bu uyarılardan sonra davranışlarının hoşuna gittiğini de açıkladı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 3 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.