Kısmetse Olur Serap Gürbüz gerçekte kimdir kaç yaşında kime talip oldu?

yorumsuz
503
Kısmetse Olur Serap Gürbüz gerçekte kimdir kaç yaşında kime talip oldu?

Kısmetse Olur Serap Gürbüz kimdir, kaç yaşında kime talip oldu? Yeni sezon gelin adaylarından birisi olan Serap’ı yakından tanımak isteyenlere özel bilgiler!

Yeni sezon gelin adaylarından Serap Gürbüz tanıtım videosunda kendini anlatırken; ailenin en küçük kızı olduğunu söyledi ve birazcık uçuk biraz da şımarık olduğunu belirtti.

Serap hoşlandığı erkek tipini anlatırken uzun boylu ve esmer erkeklere vurgu yaptı. Aradığım damat adayı; beni almalı ve beyaz atı ile sarayının prensesi yapmalı ve yanıma yakışmalı diyerek tanımlayan gelin adayı Serap Gürbüz kendisini deli dolu birisi olarak tanımlıyor.

Yengeç burcu olan Serap Gürbüz; yarışmaya aradığı kısmeti bulmaya geldiğini söyledi ve Kısmetse Olur dedi.

Sevdiğimi gördüğümde her an saçmalarım diyen Serap Gürbüz bunu bilmeden yaptığını ve işini zorlaştırdığını söyledi. Heyecanlanınca ve hoşlanınca duygularına hakim olamadığını söyledi.

Aradığı erkeğin merhametli olmalı ve maço olması gerektiğini söyledi. Bazı şeylerde aradığı damat adayının bazı durumlarda beni kısıtlaması gerekir diyen Serap bir evcil hayvan ile birlikte başıyor.

Oğlum olarak hitap ettiği evcil hayvanını çok sevdiğini belirten Serap Gürbüz, hayvansever olmayan bir aday ile anlaşamayacağını da yarışmanın başında belirtmiş oldu.

4 yıldır beraber yaşadığı bir evcil hayvanı olan Serap Gürbüz köpeğine Çakıl ismi ile sesleniyor. Evcil hayvanı ile arasında çok sıkı bir bağ olduğu bilinen gelin adayı insanda merhamete de çok önem veriyor gibi görünüyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.