Kısmetse Olur Semih ve Metehan kavgası 4 Ekim Hazal Metehan’a ne dedi?

yorumsuz
559
Kısmetse Olur Semih ve Metehan kavgası 4 Ekim Hazal Metehan’a ne dedi?

Kırmızı odaya Hazal’ı çağıran Metehan Kısmetse Olur yarışmasında Semih ile tartıştı. Semih, Metehan’a Hazal ile aralarına girdiği için tepki gösterdi.

Kısmetse Olur yarışmasında Metehan, Hazal’ı kırmızı odaya çağırdı. Kırmızı odada 1 dakikadan kısa süre kalan Hazal; Metehan’a Semih ile ilişkilerini kafasında bitirdiğini söyledi.

Hazal halen Semih’i sevdiğini ve Semih’in de kendisini çok sevdiğini bildiğini söylediği Metehan’a kendisini unutmasını istediğini söyledi. Kalbinde hala Semih’in olduğu söyleyen Hazal, Metehan’a kendisi hakkındaki düşüncelerini kafasından silmesini söyledi.

Metehan’ın üzüldüğü görülen kırmızı odada yaşananların ardından damatlar evinde adeta olay çıktı. Metehan damatlar evine geldi ve Semih’e olanları anlattı.

Metehan, “Semihciğim Hazal ile ilişkiniz bitmiş” dedi. Semih ise bu yaşananları Hazal’dan duyabileceğini ve onun bu şekilde söylemesini doğru bulmadığını söyledi.

Metehan’ın hareketlerine sinirlenen Semih, Metehan’ın arkasından gitti ve benim canımı sıkma dedi. Hazal’ın kendisine bunları söyleyebileceğini söyleyen Semih, Metehan’a bu şekilde araya girmesi nedeniyle tepki gösterdi.

Metehan bir anda damat adaylarının yer aldığı evde herkesten tepki gördü. Semih’e damat adaylarından Adnan odada yaşananları sordu. Semih ile Metehan arasındaki gerilim son derece yükseldi.

Semih, Metehan’ın söylediklerine inanmadığını söyledi ve Hazal’dan emin olduğunu senin hareketlerine sinir oldum dedi. Adnan ise kuralların dışında oynuyorsun Metehan dedi ve tahrik ediyorsun diye uyardı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 4 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.