Kısmetse Olur Semih ile Hazal bir küs bir barışık (Semih’e gelen mektup)

yorumsuz
570
Kısmetse Olur Semih ile Hazal bir küs bir barışık (Semih’e gelen mektup)

Kısmetse Olur Semih’e gelen mektupta ne yazıyor tam metni nasıl ve Semih ile Hazal barıştılar mı merak ediliyor. 7 Ekim gününün en çok merak edilenlerini derledik.

Türkiye’nin en çok seyredilen yarışması Kısmetse Olur yarışmasında Semih ile Hazal bir küs bir barışık olarak yollarına devam ediyorlar. Hazal geçtiğimiz bölümde kendisine bir talip gelmesine rağmen kalbinde Semih’in olduğu fakat Semih’e çok kırgın olduğunu söylemişti.

Hazal ile Semih ayrılmanın eşiğine gelmelerine rağmen birbirlerine olan sevgilerinin değişmeyişi onların yeniden bir araya geleceğinin bir işareti olarak görünüyordu.

245.bölümü ile ekranlara gelen Kısmetse Olur yarışmasında çok önemli gelişmeler yaşandı. Yarışmanın yeni bölümünde Nazlı’dan Semih’e bir mektup gidiyor. Semih’e gelen mektubun tam metninde neler yazıyor çok merak ediliyor.

Hazal ise yaşananları öğrenince adeta göz yaşlarına boğuluyor. Semih’e karşı büyük bir sevgisi olan Hazal onu kıskanıyor ve Semih’e tepki gösteriyor.

Semih ile Hazal arasındaki sular yeniden ısınmaya başlayacak gibi görünüyor. Öte yandan Semih’in birisi ile görüştüğünü bilmesine rağmen ona talip olan Nazlı kızlar evinde tepki ile karşılaşacak mı merak ediliyor.

Erkekler evinde Semih ile Metehan arasında yaşanan gerginlikler yaşanmaya devam edecek. Yarışmanın yeni bölümünde Semih ile Hazal barışabilirler. İkiliyi destekleyen seyirciler bu yönde temennilerini sosyal medya üzerinden dile getirmeye devam ediyorlar.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 7 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.