Kısmetse Olur Şahin Nart Instagram adresi var mı kaç yaşında nereli?

yorumsuz
711
Kısmetse Olur Şahin Nart Instagram adresi var mı kaç yaşında nereli?

Kısmetse Olur Şahin Nart kimdir, nereli ve kime talip oldu? Kısmetse Olur yarışmasının yeni damat adayı Şahin Nart hakkında tüm detaylar yeni yazımızda!

Yeni sezonu ile ekranlara gelmeye başlayan Kısmetse Olur yarışmasının yeni damat adayı Şahin Nart yarışmaya aşkı bulmaya geldiğini ifade ediyor.

Yakışıklı damat adaylarından birisi olan Şahin Nart fit görünümü ile ön plana çıkıyor. Uzman satış danışmanlığı yapmakta olan Şahin Nart, Kanal D ekranlarında Kısmetse Olur programını takip ettiğini söyledi.

Kendini evlenmeye Kısmetse Olur programında hazırlayacağını düşünen Şahin Nart, aşkı karşısındaki kişiyi her şeyi ile kabul edebilmek olduğunu düşünüyor.

İlgiden çok hoşlandığını belirten Şahin Nart karşı tarafın kendisine ilgi göstermesinden hoşlandığını söyledi. Yanımda değilken bile benimle sürekli ilgili bir gelin adayı aradığını belirten Şahin Nart, sürekli sevdiğim kadın ile sürekli onunla olmalıyım dedi.

Şahin Nart kıskanç birisi olduğunu söyledi ve kıskanmayı sevdiğini belirtti. Karşısındaki kişi hakkında güven sorunu yaşarsa tam bir paranoyak olduğunu belirten Şahin Nart ilişkide güvene önem veriyor.

Aşk ilk görüşte değil her görüşte olmalı diyen Şahin Nart, Kısmetse Olur programına aradığı aşkı bulmak için geldiğini söyledi. Yarışmaya İstanbul’dan katılan Şahin Nart programda aradığı eşi bulabileceğini düşünüyor.

Hatalarıyla yanlışlarıyla iyisiyle kötüsüyle beraber olabileceği bir gelin adayı aradığını belirten Şahin Nart, çok ilgiden sıkılmayacağını ve aksine hoşuna gideceğini söyledi.

Şahin Nart benim hayatıma girdiği zaman o ve ben başkasına gerek yok dedi. Oğlak burcu olan Şahin Nart; sıkı fıkı sağlam bir ilişki aradığını söyledi.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.