Kısmetse Olur Metehan kaç yaşında kimdir kime talip oldu?

yorumsuz
447
Kısmetse Olur Metehan kaç yaşında kimdir kime talip oldu?

Kısmetse Olur Metahan kaç yaşında nereli kimdir merak ediliyor. Yeni damat adayı Metehan kime talip oldu, işte Metehan hakkında merak edilenler.

Kısmetse Olur yarışması büyük bir heyecan ile yayınlanmaya devam ediyor. Her haftanın finalinde yaşanan elemeler neticesinde programa yeni yarışmacılar dahil oluyor.

Bu hafta içerisinde damat adaylarından birisinin diskalifiye olması ile yeni bir damat adayının gelmesine kesin gözü ile bakılıyordu. Basında yer alan iddialara göre yeni gelen isim Metehan oldu.

Kısmetse Olur evine 30 Eylül bölümü ile katılacak olan Metehan’ın hangi gelin adayına talip olacağı ise merak ediliyor. Gelinler evinde yaşanan tartışmalar ve olaylar sonrası Metehan kime talip olacak?
Metehan’ın tercihini kimden yana kullanacağı da açıklandı. Damat evinin yeni ismi Metehan yarışmada ilk olarak Hazal’a talip olacak. Peki Kısmetse Olur evinde sezonun ilk çifti olan Semih Hazal çifti bu yaşanan gelişmeye nasıl tepki verecek merak ediliyor.

Semih ile Metehan rekabet mi edecek yoksa Hazal kısa sürede bir karar mı verecek, erkekler evinde Metehan’a tepki gösterilecek mi önümüzdeki hafta yaşanan gelişmeler ile belli olacak.

Yakışıklı damat adayı Metehan’ın Hazal’a talip olmasının ve Hazal’ın taliplerinin artması gelinler evinde ne gibi gelişmelere yol açacak bu da merak ediliyor.

Kısmetse Olur gelinler ve damatlar evi hakkında fikir ve görüşlerinizi aktif yorum bölümünden tüm okuyucularımız ile paylaşabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 29 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.