Kısmetse Olur Kral ve Kraliçe kim oldu 7 Ekim (5.hafta)

yorumsuz
556
Kısmetse Olur Kral ve Kraliçe kim oldu 7 Ekim (5.hafta)

5.Haftada Kısmetse Olur yarışmasında Kral ve Kraliçe kimler oldu açıklanıyor. 7 Ekim günü kral ve kraliçe halk oyları ile açıklanacak peki kim olacak işte tüyolar burada.

Hafta içi her gün yayınlanmaya devam eden Kısmetse Olur yarışmasında geçtiğimiz haftanın finali adeta nefesleri kesmiş ve elenen isim Serap olmuştu.

Serap’ın elenmesinin ardından eve dahil olan Nazlı ve Arif Can yarışamda dengeleri bir nebze de olsa değiştirdi. Arif Can’ın Rabia’a talip olacağını açıklaması herkesin dikkatini çekti.

Açık sözlü bir yarışmacı olduğunu dile getiren Arif Can, henüz yarışmadaki ilk gününde ilişkisi olan bir gelin adayına talip olarak geldiği için erkekler evinde tepki gördü.

Aynı zamanda gelinler evinde yeni gelen adayın, talibi olan bir kişiye talip olması henüz talibi bulunmayan gelin adaylarının da beklentilerini boşa çıkarmış oldu.

7 Ekim Cuma günü yarışmada Kral ve Kraliçe ilan edilecek. Yarışmada halk oyları ile belirlenen kral ve kraliçe oylamasında Arif Can’ın Rabia’ya talip olması halk oylarını etkileyecektir.

Bu nedenle haftanın sonunda kral seçilecek kişinin Gökhan olması büyük bir ihtimal olarak bulunuyor. Öte yandan gelinler evinde ise haftanın ön plana çıkan ismi Aycan oluyor. Aycan’da kraliçe olmaya aday olarak görülüyor.

Rabia ile Gökhan arasında yaşananlar ve Gökhan’ın tavırları göz önünde bulundurulursa Rabia’nın destekleyeni de olacaktır fakat desteklemek istemeyen seyirciler de olacaktır. Özellikle Esra ile yaşadığı mektup olayı onun oylarını etkileyecek gibi görünüyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 3 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.