Kısmetse Olur Kral ve Kraliçe kim oldu 10 bin lira ödülü kim aldı 9 Ekim

yorumsuz
655
Kısmetse Olur Kral ve Kraliçe kim oldu 10 bin lira ödülü kim aldı 9 Ekim

Kısmetse Olur 10 bin lira ödülü kim kazandı 9 Ekim günü ödülü kazanan hangi yarışmacı oldu? Kanal D ekranlarında Kısmetse Olur yarışmasında ödülü bu hafta kim kazanacak?

Yarışmada geçtiğimiz gün halk oylaması sonuçları açıklandı. Pazar akşamları ise haftanın finali yayınlanıyor ve 10 bin lira ödülü kim alacak belli oluyor.

Kısmetse Olur yarışmasında son bölümde Adnan ile Didem arasında önemli bir konuşma gerçekleşti. Adnan, Didem’e oldukça olumlu yaklaşarak konuştu. İlişkilerini değerlendiren ikili oldukça verimli bir konuşmayı son bölümde geride bıraktı.

Öte yandan Gökhan ve Aycan romantik bir ödül yemeği yediler. Aycan ile Gökhan arasında bir yakınlaşma yaşanmaya başlıyor. Gökhan Aycan ile oldukça şık bir masada yemek yerken muhabbet ettiler.

Aycan Gökhan’a senin yanında mutlu oluyorum dedi. Aycan vakit geçirmenin çok keyifli olduğunu söyledi. Gökhan ise çok eğlendiğini ve çok iyi vakit geçirdiğini kabul eden açıklamalarda bulundu.

Semih ile Hazal ise özel bir odada buluştular ve ilişkileri hakkında konuştular. Hazal ve Semih ödül yemeğinde son derece gergin bir şekilde konuşmaya başladılar. Hazal, Semih’e beni hiç düşünmüyorsun dedi. Semih ise tuzlu yemek konusunu gündeme getirdi Hazal ise kendisinin bir suçu olmadığını söyledi.

Haftanın finalinde 10 bin liranın sahibi belli olacak. Haftanın finali bu akşam yayınlacak.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 9 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.