Kısmetse Olur Hazal ve Semih ilişkisi başladı mı sevgili oldular mı?

yorumsuz
770
Kısmetse Olur Hazal ve Semih ilişkisi başladı mı sevgili oldular mı?

Yeni sezonun iki yarışmacısı Hazal ve Semih Kısmetse Olur’da sevgili oldular mı? İkili bir yola girdiler mi ilişki başladı mı seyirci tarafından çok merak ediliyor.

Kısmetse Olur yeni sezonun en çok dikkat çeken gelin adaylarından birisi olmayı başaran Hazal ile Semih’in yakınlaşması yarışmadakilerin ve seyircilerin dikkatini çekmeyi başardı.

Gelinlerin damatlar evine ve damatların gelinler evine ziyaretleri esnasında göze çarpan Hazal Semih yakınlaşması yarışmanın ilk günlerinde yeni bir ilişki filizleniyor mu sorusunu akıllara getirmeye yetti.

Karadenizli güzel gelin adayı Hazal’ın güzel bir ev hanımı olabileceği Semih tarafından düşünülüyor. Semih’in bu konudaki fikirlerinden biraz bahsetmesi ikili arasında yeni bir aşk başlayacak mı sorusunu dillere düşmesine neden oldu.

Herkesin favori adayı sorulduğunda Semih’in Hazal cevabı vermesi tüm dikkatleri üzerine çekti. Çift arasında daha fazla bir yakınlaşma olacak mı merak ediliyor.

Kırmızı oda görüşmelerinde bir araya gelmesi muhtemel olan Hazal ve Semih arasında bir ilişki olması şimdiden seyirci tarafından beklentiler arasına girdi.

Yarışmacılar için henüz Kısmetse Olur yeni başladı ve her şey çok farklı gelişebilir. Yeni sezonda neler olacak Semih ile Hazal arasında bir ilişki başlayacak mı sosyal medyada da konuşulanlar arasında yer aldı.

Semih ile Hazal’ı birbirine yakıştıran çok sayıda seyirci, ikilinin sevgili olduğu haberini duymayı bekliyor. Yeni bölümde Kısmetse Olur programında çok önemli gelişmeler yaşanması bekleniyor.

Kısmetse Olur programında ilk yakınlaşmalar başlıyor. Gökhan ve Ceyhun’un kırmızı odada yer aldığı fragman görüntüleri dikkat çekti.

Üstelik gelin evine bir adet çiçek yollandı. Bu çiçek kimin tarafından yollandı şimdiden seyirci merak ediyor. İşte yeni bölümleri ile Kısmetse Olur programı Kanal D ekranlarında devam ediyor!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.