Kısmetse Olur Hazal ile Semih ayrıldılar mı neden tartıştılar (4 Ekim)

yorumsuz
538
Kısmetse Olur Hazal ile Semih ayrıldılar mı neden tartıştılar (4 Ekim)

4 Ekim bölümünde Kısmetse Olur yarışmasında Hazal ile Semih ayrıldılar mı neden tartıştılar seyirci merak ediyor. Fragmanda da görülen tartışmanın nedeni merak ediliyor.

Kısmetse Olur yarışmasında gerginlik bu sefer adaylar arasında değil bir yola girmiş olan çift arasında yaşandı. Hazal ile Semih ‘in tartışması çifti destekleyen seyircileri üzdü.

244.bölümde Semih ile Hazal tartışması bölüme damgasını vuracak. Hazal, Semih’e gelen gelin adayını kıskandığı için erkekler evine baskıan gidecek. Hazal bu hareketi Semih’in tepki göstermesine neden olacak.

Yeni bölümde neler olacağı seyirci tarafından merak ile beklenirken kimse Hazal’dan böyle bir çıkış beklemiyordu. Kısmetse Olur evine yeni dahil olan Nazlı’nın Semih’e talip olduğunu söylemesi ortalığı karıştırdı.

Serap Gündüz’ün elenmesinin ardından eve dahil olan Nazlı, Semih’e talip oldu. Güzelliği ile dikkat çeken gelin adayı Nazlı Semih’e talip olduğunu söyleyince Hazal adeta sinir krizi geçirdi.

Kısmetse Olur 4 Ekim 244.bölümde yaşanan tartışma haftaya da damgasını vuracak gibi görünüyor. Semih ile bir yola giren Hazal, Nazlı’nın Semih’e talip olmasını hoş karşılamadığı tanıtım videolarında da görülmüştü.

Hafta içi her gün yeni bölümü 12.45’te Kanal D  ekranlarında olan yarışma programında bugünün ön plana çıkanları Hazal ve Semih olacak. Nazlı’nın olanlara yapacağı yorum ne olacak, yeni bölümde görülecek.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 4 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.