Kısmetse Olur Halk Oylaması sonuçları 8 Ekim 248.bölüm

yorumsuz
563
Kısmetse Olur Halk Oylaması sonuçları 8 Ekim 248.bölüm

Kanal D ekranlarında Kısmetse Olur yarışması halk oylaması bölümü ile ekranlara geliyor. Peki 8 Ekim günü halk oylaması sonuçlarına göre desteklenen damat ve gelin adayı kim olacak, neler yaşanacak merak ediliyor.

Türkiye’nin ilgi ile takip ettiği Kısmetse Olur yarışmasında halk oylaması bölümünde 8 Ekim günü Gökhan ve Aycan romantik ödül yemeğine çıkacaklar.

İkilinin romantik bir yemekte baş başa vakit geçirmeleri aralarındaki enerjiyi aşka çevirecek mi çok merak ediliyor. Gökhan ile Aycan arasında sular ısınmaya başlıyor.

8 Ekim günü ekranlara gelen bölümde oldukça heyecanlı anlar yaşandı. Aykut ile Gamze’nin konuşuyor olmasına sinirlenen Şahin ben bu evde olduğum sürece ikinize rahat vermeyeceğim demesi dikkat çekti.
kismetse-olur-gokhan-aycan
Şahin’in Gamze’ye karşı olan duyguları biliniyor fakat Şahin henüz duygularına karşılık bulamadı ve Gamze’nin diğer damat adayları ile vakit geçirmesi Şahin’i üzüyor.

Öte yandan yarışmanın dikkat çeken damat adaylarından Adnan ile gelin adaylarından Didem arasında geçen konuşma önem taşıyor. Adnan’ın “ben aşık değilim” çıkışı fragmanda dikkat çekse de Adnan bu sözlerini “ ama seni sevebileceğime senin çocuklarımın annesi olabileceğini düşünüyorum” diyerek tamamladı.

Gökhan ile Aycan arasında ise yeni bir aşk doğuyor. Gökhan yarışmada Aycan ile yemeğe çıktı ve ikili çok özel anlar yaşadılar. Bu görüntüler halk oylaması günü ekrana gelecek.

Yarışmada halk oylaması gece 00.15’te başlayacak ve sonuçları dizibolumu.org’ta ayrıntılı şekilde yer alacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 8 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.