Kısmetse Olur Halk Oylaması saat kaçta başlıyor

yorumsuz
577
Kısmetse Olur Halk Oylaması saat kaçta başlıyor

Kanal D Kısmetse Olur Halk Oylaması cumartesi günü saat kaçta başlıyor ne zaman yayınlanıyor merak ediliyor. Kısmetse Olur’un halk oylaması yayın saati ve ayrıntıları.

Seda Akgül’ün sunumu ile başarı ile yayın hayatına devam eden ve 2.sezonda da heyecanın eksik olmadığı Kısmetse Olur yarışmasının halk oylaması ne zaman yayınlanıyor merak ediliyor.

Yarışmada Cumartesi günleri halk oylaması sonuçları açıklanıyor. Halkın oylarına göre kral ve kraliçe seçimi gerçekleştiriliyor. Yarışmada Halk Oylaması büyük bir önem taşıyor.

Kısmetse Olur gelin ve damat adayları halk tarafından nasıl destekleniyor hangi adayın desteklendiği ortaya çıkıyor. Yarışmada halk tarafından birbirlerine uygun görülen adaylar da destekleniyor.

Halk oylamaları her hafta Cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Tüm haftanın da değerlendirilmesinin yapıldığı halk oylamasında heyecan doruk noktalarına ulaşıyor.

10 bin lira Türk lirasını kimin kazanacağının da büyük ölçüde belli olduğu halk oylaması Kısmetse Olur 2.sezonda geçtiğimiz sezona göre daha geç bir saatte ekranlara geliyor.

Kanal D ekranlarında Kısmetse Olur yarışması Halk Oylaması saat 00.15’te başlıyor ve sonuçlar bu bölüm içerisinde açıklanıyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 8 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.