Kısmetse Olur Gökhan Sara kaç yaşında ne iş yapıyor kimdir?

yorumsuz
391
Kısmetse Olur Gökhan Sara kaç yaşında ne iş yapıyor kimdir?

Kısmetse Olur damat adayı Gökhan Sara kimdir ne iş yapıyor mesleği ne kaç yaşında merak ediliyor. Damat adayı Gökhan hakkında merak edilen detayları derledik.

2.sezonuna merhaba diyen Kısmetse Olur yarışma programının damat adaylarından Gökhan Sara kendini tanıttı. Tanıtım videosunda Gökhan; “ben adamlığı babamdan, merhameti annemden öğrendim” dedi.

Evleneceği kadını tanımlarken “ ağır başlı oturaklı sıra bana geldiğinde işveli ve cilveli olmalı” diyen Gökhan Sara; “annemin onayını almayan soyadımı alamaz” dedi.

Hiçbir zaman kadınların peşinden koşan bir adam olmadığını belirten damat adayı Gökhan, hep kovalanan taraf olduğunu söyledi. Son derece iddialı bir damat adayı olan Gökhan, İstanbul’da yaşıyor.

Kendisini tanımlarken Gökhan; “dağınık ama titizim” dedi. Başak burcu olan Gökhan, titizliğe son derece önem veriyor. Kadında doğallığa önem verdiğini söyleyen Gökhan, kişisel temizliğe de son derece önem veriyor.
gokhan-sara-kismetse-2
Gökhan Sara; gelin adayları için önce annem beğensin diyor. Yaklaşık 10 yıl önce babasını kaybeden yakışıklı damat adayı annesinin fikirlerinin son derece önemli olduğunu söylüyor.

Tanıtım videosunda Gökhan Sara’nın para benim için sadece pul demesi de dikkat çekti. Birçok lüks otomobil ile fotoğrafı bulunan Gökhan’ın ne iş yaptığı henüz bilinmiyor. Birçok ultra lüks otomobil ile fotoğrafı bulunan damat adayı hakkında yapılan çok zengin yorumları sosyal medyada dikkatleri üzerine çekiyor.

İstanbul Ataşehir’de yalnız yaşayan Gökhan Sara; bir geline aşık olsan fakat annen beğenmezse ne yaparsın kararını değiştirir misin sorusuna kararını gelin değiştirir yanlışları varsa annemin onu sevmesi için bir şeyler yapabilir şeklinde cevap verdi.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.