Kısmetse Olur Gökhan – Şahin kavgası tartışması neden çıktı 4 Ekim Salı

yorumsuz
547
Kısmetse Olur Gökhan – Şahin kavgası tartışması neden çıktı 4 Ekim Salı

4 Ekim Salı günü Kısmetse Olur’da Gökhan ve Şahin kavgası çıktı ikili tartıştı. Yarışmada Gökhan Şahin’e tepki gösterdi.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur yarışmasında Gökhan, Şahin’e tepki gösterdi. Şahin’in söylediklerine sinirlenen Gökhan, Şahin’i eleştirdi.

Şahin’in Gamze hakkında söylediklerini dile getiren Gökhan, Şahin’e ikili oynama dedi. Semih’te Şahin’i uyardı ve Gökhan’dan yana olduğunu gösterdi.

Şahin’in Gamze ile ilgili düşüncelerin değişmesinden rahatsız olan Gökhan, Şahin’e çok büyük tepki gösterdi ve Gökhan, Şahin’e boş konuşuyorsun dedi ve delikanlı ol diyerek bağırdı.

Şahin’i kıvırmak ile suçlayan Gökhan, izlediğin şeyleri görmedim deme bu evde en çok seni savunan adamlardan biri benim ama sen yanlış bir adammışsın dedi.

Tartışmanın çıkış sebebi Şahin’in Gamze hakkında düşüncelerinin değişmesi oldu. Şahin’in sürekli fikirlerinin değişmesine sinirlenen Gökhan, az önce beni kötüleyen kız değil mi sorusuna Şahin ben vallahi duymadım dedi.

Gökhan ise tam burada sinirlendi. Şahin’in gülmesine sinirlenen Gökhan sesini yükseltti ve Şahin’de sesini yükseltince ikili arasında tartışma çıktı. Gökhan bu tartışmanın ardından ihtar aldı.

Damatlar evinde Gökhan, Şahin’i ikili oynamak ile suçladı ve artık aralarının iyi olmadığını söyledi.  Bu kavga sonrası Gökhan ilk ihtarını aldı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 4 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.