Kısmetse Olur Gökhan Esra ilişkisi başladı mı Rabia ne dedi?

yorumsuz
771
Kısmetse Olur Gökhan Esra ilişkisi başladı mı Rabia ne dedi?

Kısmetse Olur Rabia Gökhan’ı seviyor mu; Esra ile Gökhan arasında bir ilişki var mı başladı mı merak ediliyor. Kısmetse Olur’a damgasını vuran olay ve ayrıntıları burada.

Kanal D ekranlarının sevilen program Kısmetse Olur programında Gökhan ile Esra arasında bir aşk var mı? Rabia Gökhan’ı seviyor peki Gökhan ne dedi?

Yeni gelin adayı Esra’nın Gökhan’a ilgi göstermesi Rabia’nın tepki göstermesine neden olmuştu. Rabia geçen bölümde adeta sezona damga vuracak bir hamle yaparak Gökhan’a açıldı.

kismetse-olur-esra-kimdir-nereliEsra, Gökhan, Rabia üçlüsü arasında yaşananlar son bölümde dikkat çekti. Gökhan’ın Esra’ya ilgi göstermesine dayanamayan Rabia gözyaşlarına boğuldu. Sinir krizi geçiren Rabia, Gökhan’a da tepki gösterdi ve onu sevdiğini söyledi.
Gökhan’dan geldiği söylenen mektup kızlar tarafından Esra’ya verildi. Esra bu mektubunun Gökhan’dan geldiğine inanarak erkekler evine gitti ve Gökhan ile konuştu.

Gökhan ise mektubu kendisinin yazmadığını ve bu terbiyesizliği sana kim yaptıysa sana çok büyük bir kötülük etmiş dedi ve çok sinirlendiğini söyledi.

Daha sonra Rabia ile bir araya gelen Gökhan mektup olayının sen mi yaptın diye sordu. Rabia da olanları kabul etti mektup olayının sorumlusu olduğunu söyledi.

Ardından kızlar evinde Rabia ile Esra tartıştılar. Esra ile Rabia’nın tartışmasının ardından Esra, Gökhan’ı bahçeye davet etti. Esra ile Gökhan baş başa Esra’nın hazırladığı yemekleri yerken Rabia; ikilinin yanına gelerek yemekleri yere dökmek ile tehdit etti.

Yemekten sonra dans eden Esra ile Gökhan’a tepki gösterirken Rabia bende bir erkeği alıp buraya çıkacağım şeklinde Gökhan’ı tehdit etti. Gökhan ise Rabia’ya dilinin kemiği olsaymış dedi.

Rabia daha sonra Gökhan ile baş başa konuşurken onu sevdiğini söyledi. Gökhan ise tepkisiz kaldı ve ardından Rabia’ya sarılarak onu teselli etti.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 28 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.