Kısmetse Olur gelinlerinden Hazal Babalık kimdir kaç yaşında nereli?

yorumsuz
571
Kısmetse Olur gelinlerinden Hazal Babalık kimdir kaç yaşında nereli?

Yeni sezon yarışmacılarından Hazal Babalık kaç yaşında ne iş yapıyor mesleği ne? Kısmetse Olur Hazal kime talip oldu işte merak edilenleri ile Hazal!

Kendisini tam bir laz kızı olarak tanımlayan Hazal Babalık yarışmanın güzel hanımefendileri arasında yer alıyor. Hazal yarışmaya katılırken Karadenizli olduğunu özellikle belirtmiş.

Annesi ve babası Rizeli olan Karadeniz güzeli Hazal Babalık;  duygusal birisi olduğunu söyledi. Üzülünce de sevinince de ağladığını söyleyen Hazal olaylara genellikle ağlayarak tepki verdiğini söyledi.

Kendisine ait tanıtım videosunda “Çayeli’nden Öteye” türküsünü mırıldanan Hazal Babalık, kapı gıcırtısına dahi horon oynayabileceğini söyledi.

Seda Akgül’ün laz demek ne demek oluyor, birazcık sinirli ve inatçıyım mı demek oluyor sorusuna her şeyden azar azar var tam bir orijinal lazım cevabını veren Hazal Babalık erkekte fizikte karakter de aradığını söyledi.

Hazal Babalık aradığı erkeği tanımlarken esmer erkekleri tercih edebileceğini söyledi. Yaşadığı bölgede genellikle sarışın erkeklerin olduğunu söyleyen gelin adayı kendisinin tercihinin esmerlerden yana olduğunu açıkladı.

hazal-babalik-kismetse-2

Aslen Rize Ardeşenli olan Hazal Babalık İstanbul şehrinde ikamet ediyor. Horona çok merakı olduğu bilinen güzel yarışmacının bu konuda eğitim aldığı da öğrenilenler arasında yer alıyor.

Damat adaylarından Semih ile henüz yarışmanın ilk gününde küçük bir yakınlaşma yaşayan Hazal Babalık yeni sezonun en çok dikkat çeken isimlerinden birisi olacak gibi görünüyor.
Yarışmacının Instagram hesabında son derece bakımlı ve makyajlı güzel giyimli birçok fotoğrafı bulunuyor. Gelin adayı Hazal Babalık giyinmeyi ve gezmeyi seviyor.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.