Kısmetse Olur Gamze Göktürk kaç yaşında aslen nereli kimdir?

yorumsuz
463
Kısmetse Olur Gamze Göktürk kaç yaşında aslen nereli kimdir?

Kısmetse Olur Gamze Göktürk kimdir biyografisi aslında kaç yaşında ve nereli? Gelin adaylarından Gamze hakkında tüm merak edilenler çok özel ayrıntılar!

Yeni sezon gelin adaylarından Gamze Göktürk yarışmada ilk olarak maço damat arayışı ile ön plana çıktı. Erkekte maçoluğu çok beğendiğini belirten gelin adayı bakalım Kısmetse Olur programında aradığını bulabilecek mi?

Kendini tanıtırken; benim evleneceğim erkek kültürlü ve yakışıklı olmalı diyen Gamze Göktürk, renkli gözlü ve açık ten rengine sahip erkeklerden hoşlandığını söylüyor.

Aradığı erkeğin yakışıklı olması gerektiğini söyleyen Gamze Göktürk beni aldatmayı aklından bile geçirmemeli dedi. Yarışmayı daha önceden seyrettiğini söyleyen Gamze; eş arama fikrini programın kaliteli ve düzeyli olduğunu söyledi ve bu nedenle tercih ettiğini söyledi.

gamze-ozturk-kismetse-1

Tüm Türkiye karşısında damat arayışında bulunmanın daha avantajlı olabileceğini düşünen Gamze Göktürk sevdiği adam için çok büyük fedakarlıklar yapabileceğini söyledi.

Sevginin emek ve fedakarlık olduğuna söyleyen Gamze Göktürk ruh eşini bir elmanın diğer yarısı olarak seveceği adamı aradığını söyledi. Sevgiye çok önem veren gelin adayı Gamze Göktürk; sevgi birçok ayıbı ve kusuru kapatabilir dedi.

Kültürlü ve yakışıklı aynı zamanda da maço bir damat adayı arayan Gamze Göktürk Kısmetse Olur programında aradığını bulabilecek mi merak ediliyor. Gamze Göktürk arasında daha fazla bilgi şu an için bilinmiyor. Yarışmanın ilerleyen dönemlerinde gelin adayı hakkında daha fazla bilgi yazımıza eklenecektir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.