Kısmetse Olur Esra Yatağan kaç yaşında kimdir kime talip oldu?

yorumsuz
596
Kısmetse Olur Esra Yatağan kaç yaşında kimdir kime talip oldu?

Kısmetse Olur Esra Yatağan biyografisi burada, kimdir kaç yaşında bilgisi ile birlikte yarışmacı Esra kime talip oldu ve ne iş yapıyor aslen nereli gibi bilgiler derlemesi.

Kanal D’nin başarılı programı Kısmetse Olur’da son günlerin en çok gündeme gelen gelin adaylarından birisi olan Esra Yatağan yarışmada yaşadığı tartışmalar ile ön plana çıktı.

Gelin adayları arasında ilgi çeken Esra Yatağan’ın sezonda en çok dikkat çeken isimlerden birisi olması bekleniyor. 2.sezona çok hızlı bir şekilde başlayan Kısmetse Olur evinde sular durulmuyor.

Gelinler evinde yer alan Esra ile Rabia’nın tartışması geçtiğimiz bölüme damgasını vurdu. Rabia’nın Gökhan’a ilgi duyması ve Gökhan’ın Esra ile vakit geçirmesi ortalığı karıştırdı.

gokhan-sara-kismetse-2

İlişkisi olan damat adayı Gökhan ile ilgilenen Esra’nın bu tavrı bazı gelin adaylarının tepkisini çekti. Yarışmada Rabia’nın Gökhan’ı sevdiği ve Gökhan ile birbirlerini tanıma aşamasında oldukları biliniyordu.

Esra’nın ve Gökhan’ın birbirleri ile yakınlaşması ise Rabia’yı adeta çileden çıkardı. Esra’ya bir mektup oyunu yapan Rabia; bu tavrı nedeniyle Gökhan’dan tepki görünce göz yaşlarına boğuldu.

Rabia, yarışmada Gökhan’ı sevdiğini göz yaşları içerisinde açıklarken aynı gün içerisinde Esra ile de büyük bir tartışma yaşadılar. Esra’ya yapılan mektup oyunu sonrasında Gökhan’ın Esra ile yemek yemesi ve dans etmesi Rabia’yı çok üzdü.

Rabia Esra’ya tepki gösterirken Gökhan’a da bende bir gün buraya başka bir damat adayıyla gelirim dedi. Rabia’nın bu cümlesine rağmen Gökhan’ı ne kadar çok sevdiği de belli oldu. Gökhan’ın Rabia’yı daha sonra sarılarak teselli etmesi dikkatlerden kaçmadı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 28 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.