Kısmetse Olur Didem ile Aycan Hazal kavgası neden çıktı şok ayrıntılar

yorumsuz
834
Kısmetse Olur Didem ile Aycan Hazal kavgası neden çıktı şok ayrıntılar

Kısmetse Olur gelinler evinde büyük kavga; Aycan ve Hazal, Didem ile kavga ettiler. Adeta Didem’e saldıran iki yarışmacı uyarı aldı. Peki kavga neden çıktı, işte olay ayrıntılar.

Kısmetse Olur yarışmasında büyük bir kavga yaşandı. 240.bölümde yaşananlar haftaya damgasını vurdu. Gelinler evinde çok büyük bir tartışma hatta kavga yaşandı.

Geçtiğimiz gün yayınlanan bölümde yaşanan tartışmanın ayrıntıları belli olmaya devam ediyor. Didem gelinler evinde Aycan ve Hazal’ın ikili oynadığını düşündüğünü söyledi.

Aycan ve Hazal’ın arkadaşlıklarını samimi bulmadığını belirten Didem bu sözleriyle dikkat çekti. Bu sözlerin üzerine Aycan ve Hazal, Didem’e karşı konuşmaya başladılar.

hazal-babalik-kismetse-2

Didem Hazal’ın “evin en popüler kızı benim” şeklinde konuştuğunu iddia etmesi kavganın çıkış sebebi oldu. Tartışma bir anda bu iddia üzerinden alevlendi ve büyüdü.

Aycan ve Hazal’ın Didem’e saldırdığı fakat bu görüntülerin yayınlanmadığı basında yer alan haberler üzerinden iddia edildi. Gelinler evinde bu yaşananlar tamir edilemez fikir ayrılıklarının oluşmasına neden olacak gibi görünüyor.

Hazal ile Didem arasında başlayan tartışma konuya Aycan’ın dahil olmasının ardından adeta kavga çıktı. Gelinler evinde bu yaşananlar diğer gelin adaylarını da etkiledi.

Didem’in Hazal’ın anlattıklarını yalanlaması tartışmayı farklı bir yöne çekti. Hazal’ın “ben popülerim falan demedim” şeklinde bağırmasının ardından Didem’in iddiasını sürdürmesi bardağı taşıran damla oldu.

Aycan’ın fiziksel temasta ilk bulunan kişi olması nedeniyle yarışmada uyarı aldı. Ardından Hazal’da ihtar aldı. Didem ise tartışma sonrasında göz yaşları ile sessiz bir şekilde oturdu.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 30 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.