Kısmetse Olur Didem Delen kimdir gerçekte kaç yaşında ve nereli?

yorumsuz
469
Kısmetse Olur Didem Delen kimdir gerçekte kaç yaşında ve nereli?

Kısmetse Olur Didem kimdir?  O Ses Türkiye yarı finalisti olarak hafızalarda yer eden Didem Delen kısmetse olur evinde kısmetini arıyor!

İkinci sezonun gelin adaylarından Didem Delen hakkında bilmediklerinizi bilmek istediklerinizi bir araya getirdik. Yeni sezonda gelin adayları arasında yer alan Didem Delen kendisini tanıttı.

Aradığı damat adayının yemek yapmayı bilmesi halinde çok şahane olacağını söyleyen Didem Delen; “ben seçilmem seçerim” şeklinde iddialı bir açıklamada bulundu.

Şayet birini hayatında isterse kesinlikle elde edeceğini belirten gelin adayı Didem Delen yarışmada dikkat çeken gelin adayları arasında yer alıyor.

Eski usul sevdalara inandığını ve sevgide emek istediğini söyleyen Didem Delen; bu nedenle Kısmetse Olur evine dahil oldu. Kısmetse Olur evinde gelin adaylarından birisi olan Didem Delen; mantık sınırları içerisinde aşk yaşamayı seviyor.

 

didem-delen-kismetse-2

İlişkiye hakim taraf olmaktan yorulduğunu söyleyen Didem Delen; biraz daha ağırlığını ortaya koyabilen bir damat adayı aradığını söyledi.

İlk günde eski damat adayları Semih ile Didem arasında bir atışma yaşandı. Semih tanışmak için geldiğinde Didem ona 2.sezonda burada olman haksızlık değil mi minvalinde bir soru yöneltince Semih duruma tepki gösterdi.

Semih bana bu hakkı program tanımış sana ne oluyor diye çıkışması ikili arasındaki gerilimi bir anda yükseltmeyi başardı. Programda henüz ilk günden eski damat adayı Semih ile atışan Didem Delen’in Kısmetse Olur evinde dikkatleri üzerine çeken ve çekecek bir gelin adayı olması bekleniyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.