Kısmetse Olur Damat Adayı Onur Demirbaş kimdir ve nerelidir?

yorumsuz
710
Kısmetse Olur Damat Adayı Onur Demirbaş kimdir ve nerelidir?

Kısmetse Olur Onur Demirbaş kimdir kaç yaşında Instagram hesabı var mı? Onur kime talip olacak? Yeni sezon damat adayı Onur hakkında merak edilenler!

Aslen Trabzonlu olan damat adayı Onur Demirbaş, Edirne’de çalışıyor ve orada yaşıyor. Tanıtım fragmanında son derece iddialı konuşan yakışıklı damat adayı “ağır abi” olarak sosyal medyada yorumlanıyor.

Tanıtımda yakışıklı damat adayı Onur Demirbaş; “sarışın için dünyayı, esmer için sarışını yakarım ama her şeyden önce annemin sözüne bakarım” dedi.

“Sevdiğim kadını mutfakta görmek isterim, pilavın altını yakmaz bir de yaprak sararsa o kadını başımın tacı yaparım” diyen Onur Demirbaş; sevdiği kadının kendisini mutlu etmesi halinde annemin gelini değil kızı olur şeklinde konuştu.
onur-demirbas-kismetse
Erkek öğrenci yurdu işletmeciliği yapan Onur Demirbaş Edirne’de saygın bir iş adamı ve evlenmek için programa katıldı. Yemek yapmaktan büyük keyif alan Onur Demirbaş, mutfakta zaman geçirmeyi sevdiğini söyledi ve aradığı kadının da bundan hoşlanmasını istiyor.

Kendisini çok kıskanç birisi olarak tanımlayan Onur, eşinin çalışmasını istemediğini belirtti. Son derece kıskanç olduğunu dile getiren damat adayı eşinin bakkala 10 dakikalığına gidiyorum dediğinde 11.dakikada eşi evde olmaz ise telefon ile arayacak kadar kıskanç birisi olduğunu söyledi.

Ev işlerini eşinin dışarıdaki işleri ise kendinin yaptığı bir hayat istediğini belirten Onur Demirbaş, eşinin çalışmamasının kendisi için daha uygun olacağını söyledi. Bakalım Onur aradığı gibi birisini Kısmetse Olur programında bulabilecek mi?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.