Kısmetse Olur Ceyhun Durdu kaç yaşında mesleği ne aslen nereli?

yorumsuz
308
Kısmetse Olur Ceyhun Durdu kaç yaşında mesleği ne aslen nereli?

 
Kısmetse Olur Ceyhun kimdir, kaç yaşında ne iş yapıyor merak ediliyor. Ceyhun kime talip oldu ve Instagram hesabı var mı işte merak edilenleri ile Ceyhun Durdu!

Yarışmanın ilk bölüm itibari ile en çok konuşulan isimlerinden birisi olan Ceyhun Durdu; Kısmetse Olur yeni sezon damat adaylarından birisi ve ilk defa yarışmaya katılıyor.

Kalbine uygun kendine denk birisini bulmak isteyen Ceyhun yarışmaya gelerek kısmetine erişmeyi hedefliyor. Kısmetse  Olur diyen Ceyhun kendini tanıtırken oldukça iddialı!

Ceyhun Durdu kendisini anlatırken “çok konuştuğundan” bahsediyor. Ayrıca Ceyhun boş konuşanlardan hoşlanmadığını belirttikten sonra aradığı gelin adayındaki özellikleri sıralıyor.

Ceyhun Durdu hangi özellikleri arıyor?

Aradığı gelin adayını anlatırken Ceyhun; “ Gönlümde taht kuracak kadın; eğlenmeyi bilecek, gülmeyi bilecek, esprilerime gülecek ve bir de annem var, annemin gözüne girecek” dedi.

Ceyhun özellikleri şöyle anlatmaya devam etti; “benimle yeri geldiğinde simit yiyecek, yeri geldiğinde ise en kral mekanda en kral yemeği yemesini bilecek” dedi.

Aradığı özelliklerden bahsederken “huzur güven ve sadakat” diyen Ceyhun Durdu aradığı tipteki kadını tarif ederken, uzun boylu kadınlardan hoşlanmıyorum aradığım kadın minyon tipte olacak dedi.

Tüm bunlardan bahsederken her işin nasip olduğunun altını çizen Ceyhun Durdu yarışmada çok farklı birisi ile de bir yola girebileceğinin sinyalini verdi.

Kısmetini bu yarışmada bulabileceğini düşünen Ceyhun; bu yaşa geldiğinde insan evlenmesi gerektiğini düşünüyor dedi ve yarışmadaki niyetinin ciddi olduğunu gösterdi.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.